Kalbinden bıçaklayarak öldürdüler

Kalbinden bıçaklayarak öldürdüler

0 50

 

Antalya ili içerisindeki Olympos Antik Kenti kazılarının olduğu yerde doktora yapmakta bulunan ve aynı zamanda kazı ekibinin başkan yardımcısı görevinde bulunan Sinan Sertel (32), Kemer ilçesi içinde ağaç kesme sebebiyle tartışmış olduğu S. P. (32)’nin tarafından kalbinden bıçaklanarak hayatını kaybetti

Olay ise, saatler 15:30 civarında, Kemer ilçesine bağlı bulunan bağlı Ulupınar Mahallesinin Çıralı sahili üzerinde gerçekleşti.. Sinan Sertel ve de S. P.’nin arasında Kumluca ilçesinde yer alan Olympos Antik Kenti içerisinde devam edilen kazı çalışmaları esnasında ağaç kesilmiş olduğu iddialarının üstüne bir tartışma çıktı. Büyümüş olan tartışmanın sonrasında ise S. P., yanında yer alan bıçağı kullanarak Sinan Sertel’i göğüs bölgesinden bıçakladı. S. P. olayın yaşanmış olduğu yerden kaçarken, Sinan Sertel de ağır bir şekilde yaralandı. Olayı görmüş olanların ihbarda bulunması üstüne jandarma ile birlikte sağlık ekipleri de bu bölgeye yönlendirildi. İlk müdahalesi de olayın gerçekleşmiş olduğu yerde gerçekleştirilen Sertel, sağlık görevlileri tarafından ambulans ile hastaneye kaldırılırken, yolda hayatını kaybetti. Sinan Sertel’in cansız durumdaki bedeni ise, ilçede yer alan özel bir tane hastanenin morguna götürüldü. Göğüs kısmına isabet etmiş olan bıçak darbesinin kalp zarına zarar vermesinden dolayı yaşamını kaybettiği tespit edilen Sinan Sertel’in Olympos Antik Kenti kazıları esnasında doktora yapmakta olduğu ve kazı ekibinin başkan yardımcısı görevinde bulunduğu da ifade edildi.

Jandarma ise, olayın yaşanmış olduğu yerden kaçan S. P.’yi çok kısa zaman içinde yakalayarak, gözaltına aldı. İlk önce cinayet aleti olan bıçağı denize atmış olduğunu iddia eden S. P., jandarma ekipleri tarafından gerçekleştirilen titiz çalışmadan sonra karakolda alının ifadesi içerisinde bıçağı ormanlık alana atmış olduğunu itiraf etti. Jandarma ekipleri ise şüphelinin ifadesine bakarak bıçağı bulmayı başardı. S. P.’nin işlemlerinin ise devam ettiği ifade edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.