Genç kız komaya girdikten sonra yaşamını yitirdi

Genç kız komaya girdikten sonra yaşamını yitirdi

0 55

 

Bolu içerisinde, 3 gün öncesinde kollarında titreme şikayeti ile hastaneye gitmiş olan ve tespit edilemeyen bir sebepten dolayı tedavi görmekte olduğu hastanede yaşamını yitiren Sedef Cemile Keskin, bugün gözyaşlarının arasında son yolculuğuna uğurlanmış oldu.

Gelecek günler içerisinde üniversite sınavına girme hazırlığı yapan lise öğrencilerinden Sedef Cemile Keskin (18), geçmiş olduğumuz hafta Perşembe gününde kollarında titreme şikayeti ile İzzet Baysal Devlet Hastanesinin Köroğlu Ünitesine muayene için gitti.

Hastane içerisinde tedavi altına alınmış olan genç kız, akşam saatlerine doğru kollarındaki titremenin çoğalması üstüne İzzet Baysal Üniversitesinin Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesine hızlı bir şekilde sevk edildi.

Yapılmış olan tahlillerin sonrasında hastalığıyla alakalı bir bulguya rastlanılamamış olan genç kız cuma gününde ise komaya girdi ve yoğun bakıma alındı. 2 gün süresince de yoğun bakımda kalmış olan ve bütün müdahalelere karşın hiç bir şekilde kurtarılamayan Keskin, dün yaşamını yitirdi.

Sedef Cemile Keskin’in hastaneden alınmış olan cenazesi ise bugün Yukarı Soku Mahallesinin camisi içerisinde öğle namazından hemen sonra kılınmış olan cenaze namazının sonrasında Yukarı Soku Mahallesi’nin mezarlığına defnedildi.

Kızlarının ölümü içerisinde hastanenin ihmalinin bulunduğunu ileri süren ailenin, genç kız için herhangi bir şekilde otopsi istemedikleri de öğrenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.