İzlanda ile alakalı açıklama yaptı

İzlanda ile alakalı açıklama yaptı

0 40

 

Cumhur İttifakının İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Başkan Adayı olarak açıklanan Binali Yıldırım basın mensuplarına özel bir şekilde açıklamalar gerçekleştirdi. Yıldırım, İzlanda içerisinde millilerimize uygulanmış olan eziyetle alakalı olarak, ”Gençlerimizin morallerini bozmak amacıyla modası geçmiş durumdaki yöntemler uygulamaktalar. Onların yapmış olduğu bu hareket millilerimizi çok daha fazla motive ederek hırslandıracak ve çok daha güzel bir başarıyı burda da sağlayacak olduklarına inanıyorum” ifadelerine yer verdi.

AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Başkan Adayı olarak açıklanan Binali Yıldırım, 16 Haziran Pazar gününde saatler 21:00’i gösterirken Millet İttifakı’nın adayı olarak açıklanan Ekrem İmamoğlu’yla bir televizyon programı içerisinde beraber olacaklarını ifade ederek; ”İstanbul iliyle birlikte geleceğini ve de projelerini konuşmuş olacağız. Böylelikle şehir içerisinde yaşamakta olan 15 milyonun, direkt olarak adaylardan, ne düşünmekte olduklarını, İstanbul ile alakalı projelerini ve vaatlerini duyma fırsatı bulmuş olacaklar. Ümit ediyorum ki, yararlı ve çok daha verimli bir yayın olur. Arkadaşımıza da başarılar dilemekteyim.” ifadelerine yer verdi.

Yıldırım, seçimle alakalı çalışmalarını da Çatalca ilçesinde esnaf ziyaretinin yanı sıra halkı selamlayıp devam ettirdi.

Çatalca ilçesinin Kestanecik Mahallesi içerisinde gazetecilerin sorduğu soruları yanıtlayan Yıldırım, rakibi olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Başkan Adayı olarak çıkan Ekrem İmamoğlu’yla beraber yapacak olduğu canlı yayınla alakalı olarak hayırlı olsun dileklerinde de bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.