Ortak yayınla alakalı açıklama yaptı

Ortak yayınla alakalı açıklama yaptı

0 39

 

Cumhuriyet Halk Partisi’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Başkan Adayı olarak gösterilen Ekrem İmamoğlu, AK Partinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Binali Yıldırım’la 16 Haziran Pazar gününde saatler 21:00’i gösterirken yapılması planlanmakta olan ortak yayını açık bir şekilde değerlendirdi.

Yola çıkma esnasında, her konuda çözüm olabileceklerini açık bir şekilde dile getirmiş olduklarını ifade eden İmamoğlu, şu şekilde konuşmasını sürdürdü; ”Demokrasinin sürecine katkı sunacak olduğunu düşündüğümüzden dolayı yapmış olduğum özel bir çağrıydı. Bugün ise bu bir karşılık buldu. Fazlası ile mutluyum. çok harika bir sohbet olur bu inşallah. İstanbul ilini ve seçimle alakalı olarak yaşanmış olan süreci sorgulayabileceğimiz fazlasıyla güzel bir sohbet olur. Türkiye ile birlikte Türkiye demokrasisine, ve yeni nesile özel olarak, yeni nesilin siyasetinin diline, çocuklara ile birlikte gençlere ciddi anlamda katkı sunan bir program olarak izleneceğini de umut ediyorum. Bu yönü ile birlikte, elimden gelen katkıyı sunacak olduğumdan her vatandaşımın tamamen emin bir durumda olmasını diliyorum. İnşallah ki çok güzel bir yayın olacak.”

İmamoğlu, yapmış olduğu bu basın açıklamasının sonrasında Esenyurt caddeleri üzerinde ve de sokaklarında seçim turu atmaya başladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.