Tepkisi şoke etti

Tepkisi şoke etti

0 37

 

Muğla ilinin Bodrum ilçesi içerisinde, pek çok suçtan dolayı hakkında yakalama kararı olan 2 şahıs sahte kimlikle yakalandı ve gözaltına alındı. Adliyeye getirilmiş olan şüphelilerden bir tanesi ise, gazetecilere döndü ve ”Neyin haberini yapmaya çalışıyorsun, çok merak etmekteyim” ifadelerine yer verdi.

Dün akşam saatlerine doğru ilçe çıkışında yer alan plaka tanıma sistemi üzerinden şüpheli durumdaki bir arabayı tespit etmiş olan polis ekipleri, otomobili Bodrum’dan çıktığı esnada Torba Uygulama Noktası içerisinde durdurdu.

Yapılmış olan kontroller esnasında araç içinde yer alan şahıslar, Oktay Çamlıbel ile birlikte Uğur Uyar ismine düzenlenmiş durumdaki kimlikleri polis ekiplerine çıkartarak gösterdi. Ekipler ise durumlarından şüphelenmiş oldukları ve kimlikleriyle alakalı sorulmuş olan sorulara çelişkili bir şekilde yanıtlar veren 2 şahsı Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğünün Asayiş Büro Amirliği’ne götürdü.

Burda da parmak izleri alınmış olan şahıslarda Oktay Çamlıbel adına düzenlenmiş olan kimliği ibraz eden kişinin T. Y Ş., Uğur Uyar ismine düzenlenmiş durumdaki kimliği ibraz etmiş olan şahsın da B. B. oldukları açık bir şekilde tespit edildi. T. Y. Ş.’nin İzmir ile birlikte Balıkesir, Yalova, Rize, Ordu, Aydın, Giresun, İstanbul, Bilecik ve de Bursa ilinden 22 tane hırsızlık, 1 tane resmi belge üzerinde sahtecilik, 2 tane basit yaralama, 2 tane de firar olmak üzre 27 farklı suçtan yakalama kaydının bulunduğu açık bir şekilde tespit edildi. B.B.’nin de Ankara ile birlikte Afyon ve İstanbul illerinden 3 tane hırsızlıkla birlikte 1 tane firar olmak üzre 4 tane yakalama kararının bulunduğu tespit edildi.

Emniyet içerisindeki işlemlerinin sonrasında adliyeye sevk edilmiş olan şüphelilerden bir tanesi ise, gazetecileri sormuş olduğu sorusuna cevap olarak; “Neyin haberini yapmaya çalışıyorsun, çok merak etmekteyim. Suç olarak ne yazacaksın. Açıktan bir firar mı yazacaksın? Seni utanmaz” şeklinde bir yanıt verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.