Çocuk kavgası büyük bir olaya döndü

Çocuk kavgası büyük bir olaya döndü

0 31

 

Batman ilinde yer alan Beşiri ilçesi içerisinde ikamet eden 2 tane çocuk arasında meydana gelen kavgaya büyükler de dahil olunca, ortalık adeta bir savaş alanına dönüştü. Silah ile birlikte bıçakların da kullanılmış olduğu bu kavga esnasında, Arif Yıldırım (65) ile birlikte Berfin Çiftçi (12) yaşamını yitirdi, 2 şahıs ise yaralandı.

Söz konusu bu olay, öğle saatlerine doğru Beşiri ilçesi içerisinde gerçekleşti. İkiköprü beldesi içerisinde ikamet eden Yıldırım ve Cengiz ailelerinin çocukları kavga etmeye başladı. Çocuklarının kavga tutuşmuş olduğunun farkına varan büyükler de aniden kavgaya başlandı. Ortalık ani bir şekilde adeta savaş alanına dönmüş durumdayken, silahlalarla beraber bıçaklar da kullanılmaya başlandı. Kavga esnasında, Arif Yıldırım ile birlikte Berfin Çiftçi ve ayrıca isimleri konusunda bilgi verilmeyen 2 kişininde yaralandığı açıklandı.

Belde de yaşamını sürdürenlerin ihbarda bulunmasıyla olayın gerçekleşmiş olduğu yere çok fazla sayıda jandarma ekibiyle birlikte sağlık ekipleri yönlendirildi. Jandarmalar, olayın çıkmış olduğu bu mahalleyi güvenlik çemberi içine alırken, sağlık ekipleri de kavga esnasında yaralananlara yapmış oldukları ilk müdahalenin hemen sonrasında ambulanslarla hastanelere götürdü.

Batman Bölge Devlet Hastanesi’nde yer alan acil servis bölümüne götürülen yaralılar arasından Arif Yıldırım ile birlikte Berfin Çiftçi’nin ise doktorların tüm gayretlerine karşın kurtarılamadıkları açıklandı. Öteki 2 tane yaralının tedavisi devam ederken, jandarma ekipleri tarafından kavgaya karışmış olan kişilerin de gözaltına alındıkları belirtildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.