Gezmek amacıyla kiralamıştı, hayatını kaybetti

Gezmek amacıyla kiralamıştı, hayatını kaybetti

0 94

 

Antalya ilinin Manavgat ilçesi içerisinde, Tazı Kanyonu yolu üzerinde şoförünün kontrolünden çıktığı açıklanan kamyonetin köprüden düşmüş olduğu kaza esnasında, Alman asıllı turistlerden Marion Kaufer (59) hayatını kaybetti, 1 kişi ise yaralanmış oldu. Marion Kaufer’in kaza gerçekleşmeden kısa bir zaman öncesinde de Tazı Kanyonu üzerinde çekilmiş olan bir fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinde paylaşmış olduğu görüldü.

Gaziler Mahallesi içerisinde yer alan Tazı Kanyonu’ndan dönüş yapmakta bulunan Nurcan Türkeli yönetimin olan 07 AFB 779 plakasına sahip kamyonet, saatler 12:30 civarında Beşkonak bölgesi içerisinde yaklaşık olarak 15 metrelik yüksekte yer alan köprüden derenin içine düştü. Çevrede yer alanların ihbarda bulunmasıyla olayın yaşanmış olduğu yere çok fazla sayıda sağlık ekibi ile birlikte jandarma ekibi ve itfaiye ekipleri yönlendirildi.

Kaza esnasında kamyonet içerisinde yer alan Alman turistlerden Marion Kaufer hayatını kaybederken, Nurcan Türkeli ise ağır bir şekilde yaralandı. Çevrede yer alanlar tarafından kamyonet içerisinden çıkartılmış olan Türkeli, olayın yaşandığı yere intikal edilen sağlık personelleri tarafından ilk olarak Serik Devlet Hastanesi’ne, hemen sonrasında da Kepez Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ameliyata alındığı açıklanan Nurcan Türkeli’nin yaşam tehlikesinin devam ettiği ifade edildi.

Alman asıllı turistlerden Marion Kaufer’in cansız bedeni de itfaiye ekiplerinin çok uzun bir zaman boyunca devam eden çalışması sonrasında çok zor bir şekilde kamyonetten çıkartıldı. Yapılmış olan incelemenin hemen sonrasında Kaufer’in cansız bedeni Antalya Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.