2 gün önce tahliye olmuştu, cesedi bulundu

2 gün önce tahliye olmuştu, cesedi bulundu

0 39

 

Konya ilinde yer alan Akşehir ilçesi içerisinde, hırsızlık suçu sebebiyle yatmış olduğu cezaevinden sadece 2 gün önce tahliye olduğu açıklanan Mustafa İnatcıoğlu (25), aracının yanında ölü bir şekilde bulundu.

Söz konusu bu olay, sabah erken saatlerde, Yeni Mahalle de yer alan Fatih Sultan Mehmet Caddesi üzerinde gerçekleşti. Mahalle da yaşayan vatandaşlar, 42 ER 725 plakasına sahip otomobilin açık durumda bulunan kapısının hemen yanında yerde hareketsiz bir şekilde yatmakta olan bir erkek gördü. Daha sonrasında ihbarda bulunulmasının hemen ardından bölgeye polis ekipleri ile birlikte sağlık  ekipleri yönlendirildi. Olayın yaşanmış olduğu yere intikal eden sağlık görevlilerinin gerçekleştirdikleri kontrol esnasında vücudu üzerinde yara veyahut bir darp izi yer almayan kişinin yaşamını yitirmiş olduğu tespit edildi.

Polis ekipleri gerçekleştirmiş olduğu inceleme esnasında, bulunan bu erkek cesedinin  sadece 2 gün öncesinde cezaevinden tahliye edilen Mustafa İnatcıoğlu’na ait durumda bulunduğunu tespit etti. İnatcıoğlu’nun ise dün akşam üzeri evden çıkarak, babasına ait otomobilini almış olduğu ve bir daha da geri dönmemiş olduğu bilgisine ulaşıldı. İnatcıoğlu’na iat olan cansız bedeni, net ölüm sebebinin belirlenebilmesi amacıyla otopsisi gerçekleştirilmek amacıyla Akşehir Devlet Hastanesi’nin morguna götürüldü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.