Giresun ilinde büyük bir vahşet

Giresun ilinde büyük bir vahşet

0 37

 

Giresun ili içerisinde, merkeze bağlı durumda bulunan Boztekke köyü içerisinde ikamet eden Sadık Şenel, geçtiğimiz hafta çıkmış olduğu evine bir daha geri gelmedi. Yakınları tarafından ihbarda bulunulmasının ardından jandarma ekipleri ile birlikte AFAD ekipleri ve AKUT ekipleri tarafından arama – kurtarma çalışması başlatıldı. Ekipler ise, Ayaroğlu Mahallesi içerisinde dün sabah erkek saatlerinde fındık bahçesinin iç kısmında yanmış ve parçalanmış bir durumda erkek cesedine ulaştı. Çalışma başlatmış olan ekipler, cansız bedenin Sadık Şenel’e ait durumda bulunduğunu tespit etti. Olayın hemen sonrasında ise jandarma ekipleri, bahçenin sahibi olduğu öğrenilen F. Ş. ile birlikte oğullarından Y. Ş. ve A. Ş.’yi gözaltına aldı.

F. Ş. ifadesi içerisinde Sadık Şenel’i kendisinin öldürmüş olduğu itirafında bulundu. F. Ş., dul bir durumda olduğunu ve bu durumun bilincinde olan Sadık Şenel’in kendisini devamlı olarak sözle taciz etmekte olduğunu iddia etti. F. Ş. sonrasında ise, Sadık Şenel’i balta ile öldürmüş olduğunu, kolonya döküp cansız bedenini de varilin içine atarak yakmış olduğunu söyledi.

Anne ile birlikte 2 tane oğlunun jandarma içerisindeki sorguları devam ederken, ailenin gelinlerinden olduğu bilgisi verilen N. Ş. ile birlikte A. Ş. de ekipler tarafından hızlı bir şekilde gözaltına alındı. Ailenin üyeleri çapraz bir şekilde sorguya alınıp, olayın hızlı bir şekilde aydınlatılmaya çalışılmakta olduğu bilgisine ulaşıldı. Şüpheli şahısların sorgularının hemen sonrasında adliyeye sevk edilmeleri konusunda bir beklenti var.

Diğer taraftan, değişik yere gömülmüş olduğu tespit edilen cesedin baş bölümüyle alakalı olarak jandarmanın arama çalışmalarının sürdüğü bilgisine de ulaşıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.