Bursa sapık müezzini konuşuyor

0 27

Bursa’nın Nilüfer ilçe müftülüğünde görevli müezzin Yakup Ç., Bursa’da bir alışveriş merkezinde bulunan bir mağazanın soyunma kabininde aldığı kıyafeti deneyen M.V. adlı kadının görüntülerini cep telefonu ile çekerken M.V. adlı kadının olayı fark ederek mağaza görevlilerine söylemesi sonucu, mağazaya çağrılan polisler tarafından gözaltına alındı.

Çıplak görüntülerinin çekildiğini iddia eden M.V. “Reyondan aldığım bir ürünü denemek için kabine girip üstümü değiştirmek için soyunmaya başladım. Kabindeki boy aynasından bir anda kendimin bir erkek tarafından cep telefonu ile kaydettiğini görünce çığlık attım. Benim çığlığım sonrasında soyunma kabinin dışında beni cep telefonu ile çeken sonradan adının Yakup Ç. olduğunu öğrendiğim şahıs kaçmaya başladı. Bende hızla giyinerek peşinden bağırarak koşmaya başlayınca mağazanın güvenlik görevlileri Yakup Ç.’yi hemen yakaladılar. Sonra mağaza yetkilileri polisleri çağırdı. Gelen polisler de bizi karakola götürdüler.

KARAKOLDA CEP TELEFONUNDAN ÇEKİLEN GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Mağazaya çağrılan polisler tarafından Bursa Nilüfer ilçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen müezzin Yakup Ç.’nin cep telefonu görevli polisler tarafından incelendiğinde mağdur M.V. adındaki kadına ait görüntülere ulaşıldı.

MÜEZZİNDEN KOMİK SAVUNMA

Nilüfer İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde ifadesi alınan Yakup Ç verdiği ifadesinde “ Kendimize bir kaç kıyafet almak için arkadaşımla mağazaya gittik. Bir kaç kıyafet seçerek arkadaşımla kabinlere girdik. Bende arkadaşıma şaka yapmak için cep telefonumla arkadaşımın olduğunu düşündüğüm kabinin önünde cep telefonumu kullanarak görüntüsünü çekmek isterken birden adın burada öğrendiğim M.V. adlı kadının çığlığını duydum. O an kabinleri karıştırdığımı fark ettim. Amacım asla tanımadığım bir hanımın görüntülerini çekmek gibi bir niyetim yoktu. Kendisini ilk kez bu mağazada gördüm” dedi.

Nilüfer ilçe Emniyet Müdürlüğü’nde işlemleri tamamlanan sapık müezzin Yakup Ç. sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.