Diagne’den flaş açıklamalar

0 39

Galatasaray’ın elinden çıkarmak için uğraşlar verdiği Senegalli golcüsü Mbaye Diagne, Fransız L’Observateur dergisine özel hayatıyla ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Diagne ilk evliliğini İtalyan komedyen Soumboulou Bathily ile yapmış ve kısa bir süre sonrada boşanmıştı.  27 yaşındaki santrfor, medyada eski eşini aldattığına yönelik iddiaların dile getirilmesi üzerine bu iddiaları reddetti ve çok eşli bir insan olduğunu açıkladı.

Diagne’nin Fransız L’Observateur  yaptığı o açıklamalar

Çin’de futbol hayatımı devam ettirirken  Soumboulou Bathily ile evlenmiştim. Evlendiğimizde eşime Senegal’e dönerek evliliğimizi kutlayacağımızın sözünü verdim. Eşim İtalyan olmasına rağmen bunu hak ediyordu. O benim oğlumun annesi ve benim eşimdir. İlk başta aile arası bir tören düşünürken kız kardeşlerim devreye girince iş büyüdü” dedi. 

“İKİNCİ EŞ ALDATMA DEĞİLDİR”

Soumboulou Bathily ile evliliğimi ilk başlarda güzel gitti. Soumboulou Bathily  harika bir insan ve aynı zamanda çok güzel bir kadın Ama bunlar ilişkimizi bitirmemize bir engel değildi.  Şu an ki eşim ile 4 yıl süren bir beraberlik sonrasında evlendik. Ben çok eşli bir insanım ve eşim Teresa Nuitta bunu biliyor. Eşim de benim gibi Senegalli ve Müslümandır. Başka bir eş aldığımda bu bir aldatma olmayacaktır. Bu dinimizce bize verilen bir izindir ve her Senegalli kadın bunu kabul ederek evlenir. O yüzden bu konuda içim rahattır” diyerek açıklamalarını tamamladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.