Uyuyan kocasının başını keserle parçaladı

0 49

Konya’nın Selçuklu ilçesi Sancak Mahallesi Karabük Sokak’ta meydana gelen olayda  Fadik Sağdıç, gece yatağında uyumakta olan 28 yıllık eşi Veysel Sağdıç’ın başına elindeki keserle defalarca vurarak öldürdükten sonra polise arayarak kendisini ihbar etti. Fadik Sağdıç’ın ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Eve gelen sağlık ekipleri yaptıkları incelemede Veysel Sağdıç’ın hayatını kaybettiğini tespit ederlerken Vesyel Sağdıç’ın cansız bedeni ambulansla otopsi için Konya Numune Hastanesi morguna kaldırılırken eve gelen polis ekipleri de Fadik Sağdıç’ı gözaltına aldılar.

CİNAYET KISKANÇLIK YÜZÜNDEN İŞLENDİ
Polisler tarafından gözaltına alınan Fadik Sağdıç, emniyette verdiği ilk ifadesinde “Eşimle 28 yıllık evliyiz. Evlendiğimiz ilk günden beri eşim beni sürekli kıskandığı için benimle tartışıp bana hakaretler ederdi. Ben 3 çocuk annesi bir kadınım. Evlendiğimiz ilk günden beri gün yüzü görmedim. Akşam saatlerinde apartmana yeni taşınan bir ailenin eşyaları taşınırken bende kimler taşındı diye merak edip pencereden baktım. Eşim bana “Neden pencereden bakıyorsun, eşya taşıyanları mı tanıyorsun” diyerek hakaretler ettikten sonra yatak odasına giderek uyudu” dedi.

“Eşim uyuyunca daha önce haberlerde izlediğim ve gazetelerde okuduğum bir kadının kocasının başını keserle vurarak öldürdüğü haberinden esinlenerek evde bulunan keseri aldım ve eşimin başına defalarca vurarak onu öldürdüm” diyerek ifadesini tamamladı.
Cinayetlerin işlendiği sırada oğullarının birisinin işte, diğerinin de Ankara’da olduğu tespit edilirken kızının cinayeti işlediği saatlerde nerede olduğu konusunda bir açıklamada bulunulmazken emniyet ekipleri cinayetle ilgili soruşturmanın devam ettiğini açıkladılar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.