Kız kardeşler eşlerine not bırakıp sırra kadem bastılar

0 42

Kütahya’nın Yenidoğan Mahallesi’nde oturan, evli kardeşler Ayşen Daşgın ile Reyhan Keçiş, kocalarına birer not bırakarak evlerinden kaçtılar.

Ayşe Daşgın 4 yıldır evli olduğu eşine evden kaçarken “ 4 yıl boyunca benimle ilgilenmek yerine kahvelere gittin. Artık evliliğimiz buraya kadar” diye not bırakırken reyhan Keçiş ise 1 yıl önce evlendiği eşine “İş değiştirince sende değiştin, artık seni istemiyorum” diye not bırakarak evi terk etti. Notları gören iki kız kardeşin eşleri ve ailesi kızlarını aradılar ama bulamayınca Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü’ne giderek kayıp başvurusunda bulundu. Ailelerin yaptıkları kayıp başvurusu sonrasında olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri, 2 kardeşin bulunması için çalışmalarını sürdürüyor.

ANNELERİ KIZLARININ BULUNMASINI İSTİYOR

Ayşe Daigın ve Reyhan Keçiş adlı kardeşlerin annesi  Hamiyet Kaba yaptığı açıklamada  “Olayı bana damatlarım aradığında öğrendim. Her iki kızım eşlerine not bırakıp beraber kaçmışlar. Çocuklarımın bulunmasını istiyorum. Eşimi 15 yıl önce kaybettim ve 5 kızımı kendi çabalarımla büyüttüm. Bildiğim kadarı ile eşleri ile aralarında da sorun yoktu. Kızlarım kaçırılmadı ama kandırılmış olabilir ve dolandırılmış olabilirler. Benim çocuklarımı neredelerse bulsunlar.” dedi

Anne Hamiyet Kaba “ Kızlarımla en son Cuma günü görüştüm. Çok mutlu bir halleri vardı. Kızlarımın kaybolmasından sonra eşlerine sordum. Aranızda sorunlar var mı diye? Ama onlarda aralarında sorun olmadığını söyledi. Kızlarımızı ararken ikisinin de telefonları birden kapandı. Polislere kayıp müracaatında bulunduk. Kızlarımızı hem eşleri ve yakınları hem polisler arıyor” diyerek sözlerini tamamladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.