Evli kız kardeşler internetten tanıştıkları adamlara kaçmışlar

0 47

Kütahya’da geçtiğimiz Pazar günü  4 yıllık evli Ayşen Daşgın ve 1 yıl önce evlenen kardeşi Reyhan Keçiş kocalarına not bırakarak evden kaçmışlardı.
NOTLAR AŞAĞI YUKARI AYNI ŞEKİLDE YAZILMIŞ
Ayşe Daşgın 4 yıl önce evlendiği eşine “ Benimle ilgilenmek yerine devamlı olarak kahveye gittin. Seninle evliliğim ancak buraya kadar” notu bırakırken kardeşi Reyhan Kecis ise eşine “ İş için gittiğin günden itibaren çok değiştin, artık seninle evli olmak istemiyorum” diyerek not bırakmıştı.
EMNİYET GÜÇLERİ YERLERİNİ TESPİT ETTİLER
Ayşe Daşgın ve Reyhan Keçis kardeşlerin eşlerinin ve annelerinin şikayeti üzerine emniyet güçleri yaptıkları kısa bir araştırma sonrasında kardeşlerin Osmaniye’de olduklarını tespit ettiler. Kütahya Emniyet Müdürlüğü, Osmaniye Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçerek iki kardeşin gözaltına alınması talebinde bulundu. Osmaniye Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler yerleri daha önce Kütahya Emniyet Müdürlüğü tarafından yerleri tespit edilen Ayşen Daşgın ve kardeşi Reyhan Keçiş’le beraber H.Y adındaki şahsı gözaltına aldı.
PUBG’DE TANIŞIP KAÇMIŞLAR
İddialara göre kız kardeşlerden küçük olan Reyhan Keçis’in online video oyunu olan PUBG’de H.Y. adındaki bir şahısla tanıştığı ve kendisi isteği ile bu şahsın yanına kaçtığını, ablasının da kendisi ile birlikte geldiğini ifade olarak verdiği öğrenildi.
Reyhan Keçis’in eşi karısının evden kaçarken kendisine düğünde takılan 60 bin lira değerindeki ziynet eşyaları ile kaçtığını iddia etti.
Osmaniye’de yakalanarak gözaltına alınan kardeşler kocalarına dönmek istemediklerini, küçük kız kardeş Reyhan Keçis’in sevgi evine yerleşmek istediğini talep ederken, Ayşen Daşgın ise kendi isteği ile kaçtığı H.Y. ile kalmak istediğini talep ettiği öğrenilirken her iki kız kardeşin eşleri Kütahya’dan Osmaniye’ye gelerek eşlerini ikna etmeye çalışacakları bilgisine ulaşıldı.
Verilen ifadelerin ardından gözaltına alınan H.Y. serbest bırakıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.