15 yaşındaki çocuk babasını öldürdü

0 30

Antalya’da yaşanan olayda  Halil İbrahim B. adındaki bir şahıs turizm sektöründe çalışırken kendisi ile aynı sektörde çalışan bir akrabası için bankadan kredi çekti. Akrabasının kerdi taksitlerini bankaya ödememesi üzerine evine gelen ödeme emirleri üzerine Halil İbrahim B. ile eşi Hatice B. arasında tartışma yaşanmaya başladı. Halil İbrahim B. tartışmanın uzaması üzerine eşine “Ödenmediyse ödenmesin, ben öderim” diyerek sert bir şekilde tepki gösterdi.

BABASINA BIÇAĞI 3 KEZ SAPLADI

Anne ve babasının tartıştığını gören oğulları Salih B.’de babasına haksız olduğunu ve annesine kızmaması gerektiğini söyledi. Baba Halil İbrahim B. bu sefer de oğlu Salih B .ile tartışmaya başladı. Tartışma esnasında baba Halil İbrahim B. oğlu Salih B.’ye bir kaç tokat atınca tartışma bir anda kavgaya dönüştü. Salih B. yediği tokatlar üzerine mutfağa giderek aldığı bıçakla babası Halil İbrahim B.’ye saldırdı. Salih B. babası Halil İbrahim B.’nin sol koltuk altına 3 kez bıçağını sapladı. Koltuk altına bıçak darbeleri alan Halil İbrahim B., kanlar içinde yere yığıldı.

Komşularının çığlık ve kavga seslerini duyarak yaptıkları ihbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Halil İbrahim B.’ye olay yerinde kalp masajı yaparak ambulansla hastaneye kaldırıldı. Halil İbrahim B., kaldırıldığı hastaneden doktorların tüm müdahalesine rağmen burada yaşamını yitirdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri ise Salih B.’yi gözaltına alırken anne Hatice B.’nin ifadesini almak için polis merkezine götürdü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.