Masada kurulan planlar 10 günde çöpe atıldı

0 37

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Barış Pınarı Harekatı ile ilgili olarak, birilerinin masada yıllardır kurduğu planlarının 10 günde çöpe atıldığını ifade ederek, Türkiye’nin yeri geldiğinde farklılıkları kenara koyarak tek yürek olduğunu söyledi.

Kandemir, partisinin Muğla Dalaman, Ortaca ve Köyceğiz ilçe teşkilatlarını ziyaret etti. Partililerle buluşan Kandemir, sonrasına belediye başkanlarıyla görüştü.

Kandemir, görüşmelerde yaptığı konuşmada, Türk milletinin geçmiş dönemlerde çok badireler atlattığını ve bedeller ödediğini ifade etti.

Türklerin gözünü kırpmadan kurşunlara doğru yürüyen milletin torunu olduğunu hatırlatan Kandemir, kadınıyla erkeğiyle milletin ne kadar büyük işler başardığını herkes tarafından gördüğünü vurguladı.

Kahramanlık öykülerinin benzerinin son 18 yılda da yaşandığını kaydeden Kandemir, çok badirelerin atlatıldığını, bu millete diz çöktüreceklerine inananlara her defasında gereken yanıtı verdiğini söyledi. Kandemir, Türk askerinin milletinin huzuru için canları pahasına mücadele verdiğine işaret ederek, huzurun bozulmaması, vatanın bölünmemesi, ezanın susmaması için dağlarda şehitlerin ve gaziler verildiğini belirtti.

Kandemir, “Bayrağımızı yere indirtmedik. Suriye’de bu ülkenin bekasını korumak adına Cumhurbaşkanımız büyük bir dirayetle karar verdi” dedi.

Barış Pınarı Harekatı ile birilerinin masada yılladır kurduğu planlarının 10 günde çöpe atıldığına vurgu yapan Kandemir, bu ülkenin yeri geldiğinde farklılıkları kenara koyup tek yürek olduğunu ifade etti,

“Bu vatan bizim vatanımız” diye konuşan Erkan Kandemir, “Bu güzel hikayeyi hep beraber inşa ediyoruz. Türkiye’yi büyütmeye, birlik beraberliğimizi artırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.