Hedefleri sınırımızda terör devleti kurmak

0 60

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, İslam dininde FETÖ ve DEAŞ gibi terör örgütlerinin yerinin olmadığını ifade edere, bu ülkenin özgür ve bağımsız bir şekilde dimdik ayakta kalmamasını, güçlü olmamasını, çevresindeki gönül coğrafyasındakilere liderlik etmemesinin istendiğini söyledi. Özhaseki, Türkiye’nin paramparça olup küçülmesinin hedeflendiğini ifade ederek, “Güney sınırlarımızda bir terör devleti kurulsun başımıza bela olsun, istiyorlar” diye konuştu.

Özhaseki, Türk insanının en hassas olduğu noktanın milli ve dini duyguları olduğunu kaydetti

Bu milletin çocuklarını kandırarak devşirdiklerini, yıllar içinde Kur’an ve sünnete dayalı İslam’dan uzaklaştırarak FETÖ gibi bir sapığa bağlı İslam anlayışını geliştirdiklerine işaret ederek, FETÖ ve DEAŞ gibi örgütlerin İslam’da asla yerinin olmadığına vurgu yaptı.

Bu örgütlerin Batı ve ABD tarafından uydurularak Suriye’ye konulan, sonra onları bahane ederek toplandıkları bir örgüt olduğunu bildirerek, “Bu saydığım örgütlerin hepsinin besleyeni ve para verenleri aynı. Bunlara her türlü desteği verenler aynı, sonunda istedikleri de aynı” şeklinde konuştu.

Özhaseki, bunca sıkıntı ve belaya karşın kötülere karşı mücadelenin sürdüğünü, ayrıçça büyüme ve hizmet konusunda adımlar atmaya devam ettiklerini dile getirerek Türkiye’nin zor bir coğrafyada yer aldığına dikkat çekti.

Özhaseki, Türkiye’nin bir yandan dışarıdakilerle mücadele ettiğini, bir yandan da içeride güçlü kalmaya çalıştığını vurgulayarak, para oyunlarının karşısında ellerinden geleni yaptıklarını belirtti. Özhaseki, bütün bunlar yapılırken bir yandan da belediyeleri destekleyerek onların hizmet etmesini sağlamaya çalıştıklarını hatırlattı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.