VakıfBank’tan vergiye özel V Limit

0 55

Vergi ödemelerine getirdiği çözümleriyle bireysel ve ticari müşterilerine yönelik yeni uygulamaları hayata geçiren VakıfBank, VLimit’le ticaret erbabına önemli bir destek daha sağlıyor. VLimit ile tüm firmalar, vergilerini kendilerine özel limitlerinden ödeme imkanına sahip olurken, aynı zamanda borçlarını arzu ettikleri vadede kapatarak nakit akış sorunu yaşamıyor. Ayrıca bu ürün sayesinde firmaların tanımlı diğer kredi limitlerinden, kredi kartlarından ya da hesap bakiyelerinden kullanmasına gerek kalmıyor.

VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Lütfü Çelebi, “Müşteri ihtiyaç ve taleplerini yakından takip ederek geliştirdiğimiz VLimit, sektöre büyük bir yenilik getiriyor. Yüksek meblağlarda vergi ödeyen, vergi dönemi ile nakit akışı arasında uyumsuzluk bulunan, kısa veya uzun vadede nakit çıkışı yapmak istemeyen ticari firmalara sadece vergi ödemelerinde kullanabilecekleri bir vergi limiti tanımlıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz vergilerini zamanında ödeyip kredilerini de diledikleri vadede kapatabiliyor. Mükellefler gecikmeden dolayı cezai durumla karşılaşmıyor, devletimiz de vergi kaybına uğramıyor” dedi.

Mükelleflere tüm vergi ödemelerine yönelik çok sayıda seçenek sunduklarını vurgulayan Çelebi, mevcut uygulamalar hakkında şu bilgileri verdi: “Müşterilerimiz, gelir, geçici ve kurumlar vergisinin yanı sıra harç, ceza ve amme alacağı niteliğindeki tüm borçlarını sunulan özel çözümlerimizle rahatça ödeyebiliyor. İster şubelerimiz ve ATM’lerimiz üzerinden isterlerse de internet bankacılığı ya da VakıfBank Mobil gibi dijital platformlarımız üzerinden her türlü vergi ödeme işlemi hızlı şekilde gerçekleştiriliyor. Ayrıca değişen ihtiyaçlara göre farklı vergi ödeme çözümlerimiz de bulunuyor.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.