Beşiktaş’tan Kartal Ol Kampanyası

0 58

Beşiktaş Kulübü başkanı Ahmet Nur Çebi geçtiğimiz Cumartesi günü düzenlenen Divan Kurulu toplantısında kürsüye çıkarak çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

Divan Kurulu toplantısında şu an kulübün elektrik faturasını ödeyecek parasının bile olmadığını söyleyen Çebi, çok kısa bir süre içinde bir bağış kampanyası başlatacaklarını açıklamıştı. Bu açıklamaların ardından bir çok kişinin aklına geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe kulübünün yapmış olduğu Fener Ol kampanyası akıllara gelmişti.

Divan Kurulu’nda Ahmet Nur Çebi’nin bu açıklamaları yapmasının ardından siyah-beyazlı kulübün ikinci başkanı Adnan Dalgakıran ve Dernekler Sorumlusu Hakan Daltaban harekete geçerek bugün sabah saatlerinde Üsküdar’da Çağdaş Beşiktaşlılar Derneği’nin üyeleri ile bir araya geldiği öğrenildi.

MART AYINDA KAMPANYANIN STARTI VERİLİYOR

Kampanya hakkında açıklamalarda bulunan Dernekler Sorumlusu Hakan Daltaban “Yardım kampanyamızın startını Mart ayının ilk günlerinde hayata geçirmek için çalışmalarımıza başladık. Ve bu kampanya beklediğimiz gibi başarılı olacaktır. Hiç kimse kulübümüz Beşiktaş’tan büyük değildir. Başkanımız Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulu üyelerimiz tüm güçleri ile çalışmaya devam ediyorlar. Kimse merak etmesin kimse Beşiktaş’ın hakkını kimseye yedirmeyiz ve kulüp olarak hakkımızı sonuna kadar savunacağız” dedi.

KAMPANYANIN ADI “KARTAL OL” OLSUN İSTEDİLER

Kampanya için isim önerilerinden birisini kürsüde açıklayan Ahmet Nur Çebi “ Kampanya için “Kartal Ol” isim önerisi geldi. Bu biraz da ezeli rakibimiz Fenerbahçe’nin ‘Fener Ol’ kampanyasını andırıyor. Biz biraz daha duygusal bir kulübüz. Ama bu kampanya isim önerisini yine de değerlendireceğiz, bu fikri bize sunan arkadaşa da ayrıca teşekkür ediyoruz” diyerek açıkladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.