Kaza yapan uçağın pilotun beyninde tümör tespit edildi

0 39

3 kişi ölümüne 180 kişinin de yaralanmasına neden olan 5 Şubat günü Sabiha Gökçen Havalimanı’na inişinden sonra duramayarak pis dışındaki alana düşen uçağın Hollandalı ikinci pilotu Ferdinant Pondaag’ın tedavisi Nişantaşı’ndaki özel hastanede sürüyor.

Kaza sonrası yaralanan Pondaag’ın tedavisi esnasında beyninde tümör olduğu tespit edildi. Beyninde tümör olduğunu bilmeyen genç pilotun bu durumu tedavisini gördüğü hastanede öğrendiği ve bir hafta içerisinde ameliyat edileceği öğrenildi. Beyninde tümör bulunduğunu arkadaşlarına attığı mesajla duyuran Hollandalı pilotun mesajları basına sızdı.

İŞTE O MESAJLAR

*11 gündür hastanedeyim. Kalçamda ciddi bir kırık var ve kaçma için kemik dolgusu ve 3 vida kullandılar. Şu an daha iyi durumdayım ve artık uyuyabiliyorum.

* Doktorlar kontroller esnasında ayrıca kafamda bir şey buldular. Buldukları şey bir tümör ve bu tümör için bir hafta içerisinde ameliyata gireceğim ama bu ameliyattan önce ilk olarak ailemi görmek istiyorum. Doktorlar tümörü temizleyebileceklerini ve şansımın yüksek olduğunu söylediler.

* Tümör ameliyat ile alındıktan sonra yeniden büyüyebilir ve ameliyat sonrasında artık devamlı olarak epilepsi ilaçları kullanmam gerekiyor. Bu artık bir daha uçamayacağım anlamına geliyor ve buna çok üzülüyorum.

* Burada polise defalarca ifade verdim ama çok düşük ihtimal de olsa Hollanda’da hapse girebilirim.

* Fiziksel olarak iyileşmeme rağmen duygusal olarak dibe vurmuş vaziyetteyim. Bir çok soruyu kısa zaman içinde cevaplayacağım. Hastalığım yüzünden zayıf düştüm ama Pegasus benimle yakından ilgileniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.