Acil serviste nişanlanan doktor çiftin nikahı kıyıldı

0 37

Doktor Kardelen Turan ve doktor Alaeddin Berkem Çilli birlikte çalıştıkları Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Acil Servisi’nde görev yaparlarken evlilik kararı aldılar. Ailelerinin şehir dışında olması ve koronavirüs tedbirleri kapsamında şehirlerarası seyahatin yasak olmasından dolayı gelememeleri yüzünden doktor çift için mesai arkadaşları acil serviste temsili kız isteme merasimi ve nişan töreni gerçekleştirdiler.

Acil serviste yapılan nişan töreninde doktor çiftin mesai arkadaşları plastik eldivenden yapılmış temsili nişan tüzükleri takılarak nişan yüzükleri kurdele alkışlar eşliğinde kesilerek evlilik yolunda olan mesai arkadaşlarının bu mutlu günlerine ortak oldular. Dün gerçekleşen temsili kız isteme ve nişan töreni sonrasında doktor çift evlilikte ikinci adımı atarak bugün Sivas Belediyesi nikah salonunda nikah memuru ve nikah şahitleri eşliğinde nikahları kıyılırken nikah törenine koronavirüs tedbirleri kapsamında başka kimse alınmadı. Nikah sonrası salon dışında doktor çifti bekleyen mesai arkadaşları da doktor çifti tebrik ederek mutluluklar dilediler.

Nikah sonrasında açıklama yapan Kardelen Turan “Bu mutlu günümüzde tüm yakınlarımızın burada olmasını isterdik. Ama her şey bittiğinde eşimle yeniden bir düğün yapacağız ve mutluluğumuzu onlarla da paylaşacağız. Şu an yanımızda olmaya çalışan tüm dostlarımıza da teşekkür ediyoruz.” dedi.

Alaeddin Berkem Çilli ise “ Bu mutlu günümüzde sevdiklerimizin yanımızda olması bizi mutlu etti. Bu virüs bittiğinde bunun acısını çıkarmak için düğünümüzü gerçekleştireceğiz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.