Aracının arkasına çıplak kadın afişi asan kişi tutuklandı

0 94

Sosyal medyadan izlediği bir videodan etkilenen R.M.O. adındaki şahıs aracının arka camına çıplak kadın afişi yapıştırdı. Arka camda bulunan silecekleri çıplak kadının iç çamaşırlarına bağlayarak kapatan sürücü Bursa -Ankara karayolu üzerinde otomobiliyle seyir halinde iken aracının sileceklerini çalıştırarak arka cama yapıştırdığı kadının çıplak göğüs bölgesinin görülmesini sağladığı esnada bir başka sürücüde cep telefonu kamerası ile bu anları çekerek sosyal medyadan paylaşması üzerine Bursa İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri görüntülerden yola çıkarak aracın plakasını tespit ederek aracın sahibi R.M.O.’yu yakalamak için işlemlere başladılar ve kısa bir süre içinde. Gürsu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, R.M.O’yu yakalayarak gözaltına aldı.

Emniyete getirilen R.M.O verdiği ifadesinde “ Araç babamın üzerine kayıtlı ama sadece ben kullanıyorum. Daha önce izlediğim bir videodan etkilenerek Bursa’da bir reklamcıdan göğüs açık bir kadın fotoğrafı aldım. Aracımın arka sileceklerini de fotoğrafını yapıştırdığımda üzerinde sutyen gibi gözükecek şekilde tasarladım. Otoyola çıktığımda yaklaşık yarım saat arka silecekleri macera olsun diye kullandıktan sonra Bursa girişinde geldiğimde arka cama yapıştırdığım afişi söküp çöpe attım. Daha sonra bu anların görüntülerinin sosyal medyada paylaşılması üzerine polis memurları beni yakaladılar. Yaptıklarımdan dolayı pişmanım” dedi.

R.M.O .hakkında polis memurları 132 lira para cezası keserken emniyette işlemleri tamamlanan R.M.O. adliyeye sevk edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.