Eşini sosyal medyadan eşini tacize eden kişiyi vurdu

0 31

Antalya’nın Manavgat ilçesinde yaşayan N.S. adındaki kişinin eşine sosyal medyadan kendisini kadın olarak tanıtarak sahte bir hesap açan M.A.K. adlı şahıs arkadaşlık teklifi gönderdi. N.S.’nin eşi de ortak arkadaşları olduğu gördüğü sahte hesabın arkadaşlık teklifini kabul etmesinin ardından M.A.K. adlı şahıs sahte hesabı ile N.S.’nin eşini sosyal medyadan taciz etmeye başladı. Yaşanan olaydan rahatsız olan N.S.’nin eşi durumu kocasına anlattı.

Eşinin kendisine sosyal medyadan tacize uğradığını açıklaması üzerine N.S. eşinin hesabını kendisi kullanarak tacizde bulunan M.A.K. adlı şahısla arkadaşlık kurdu ve kendisi ile görüşme teklifine olumlu cevap verdi. M.A.K. Manavgat ilçesinde bulunan bir çocuk parkında buluşma teklifine evet denilmesi üzerine bahse konu yere kendisine ait otomobiliyle gelirken parkta kendisini N.S.’nin eşinin beklediğini görünce otomobiliyle parktan uzaklaşmak isterken N.S. yanında getirdiği av tüfeği ile otomobile arkadan ateş ederek M.A.K adlı tacizciyi yaraladı.

M.A.K yaralı bir şekilde 2 kilometre ileride bulunan bir benzinliğe sığınarak çalışanlardan yardım istedi. Benzim istasyonu çalışanlarının ihbarı üzerine olay yerine sağlık ekipleri gelerek ilk müdahaleyi benzin istasyonunda yaptıktan sonra ambulansla Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavisine başlandı.

Yaşanan olaydan kısa bir süre sonra polis ekipleri N.S.’yi evine yakın bir yerde yakalayarak gözaltına alarak polis merkezine götürdüler. N.S. polis merkezinde verdiği ifadesinde “ M.A.K. adlı şahıs hiç tanımam ve aramızda bir husumet yoktur. Bu şahıs sosyal medyadan açtığı sahte bir hesapla eşimi taciz etmeye başlayınca bende kendisiyle eşimmişim gibi yazıştım ve onu çocuk parkına çağırdım. Geldiğinde beni görünce aracı ile kaçmak istediğinde yanımda getirdiğim av tüfeği ile ateş ederek yaraladım” dediği öğrenildi.

N.S. polis merkezinde işlemlerinin tamamlanmasının ardından çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.