Eşinin yüzüne kezzap attı

0 30

Isparta’nın Yedişehitler Mahallesi’nde meydana gelen uzun süredir eşiyle geçimsizlik yaşadığından dolayı Melahat Ü., eşi M.A.Ü.’den boşanmak istedi. Önce eşi ile evini ayıran kadın daha sonra boşanmak için mahkemeye müracaat etti. Boşanma davası devam ederken M.A.Ü. eşi Melahat Ü.’ye kezzaplı saldırı gerçekleştirdi. M.A.Ü.’nün elinde bulunan kezzap şişesini eşinin üzerine boşaltmaya çalışması sonucu Melahat Ü.’nün büyük bir bölümü, kolu ve elinin bir kısmı yandı. Melahat Ü.’nün komşularının ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis edilirken olay yerine gelen sağlık ekipleri Melahat Ü.’yü ambulansla Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırdı.

Hastanede polislere ifade veren Melahat Ü. “ Sabah işe gitmek için evden çıktım. Daha mahalleden çıkmadan eşim arkamdan gelerek yüzüme elindeki şişenin içindekileri attı. Yüzümün bir anda yandığını hissettim. Komşularım olayı görünce gelen ambulansla buraya getirildim. Eşim daha öncede beni tehdit ediyordu. Şikayetçi olunca hakkında uzaklaştırma kararı çıkartıldı. Daha öncede eşim beni defalarca arayarak tehditlerde bulundu. Bu yüzden ayrıca bir dava açmıştım ve bu davanın bugün mahkemesi vardır. Bana ulaşmak için daha öncede çocuklarımı kullandı. Yetkililere sesleniyorum, eşim cezaevine girsin ve bir daha çıkarılmasın. Beni çocukları benden alarak yurda vermekle tehdit edecek kadar gözü dönmüş birisi” dedi

Melahat Ü.’nün uğradığı kezzaplı salıdır sonrasında yüzünün büyük bir bölümü, kolları ve ellerinin bir bölümü yandığı öğrenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.