Beşiktaş SMS ile yardım kampanyasının tanıtımını yaptı

0 47

Son yıllarda ekonomik olarak büyük zorluklar yaşayan Beşiktaş kulübü düzenlediği bir yardım kampanyası ile ekonomik olarak rahat bir nefes almak için çalışmalara başladı. Konu hakkında Beşiktaş kulübü başkanı Ahmet Nur Çebi bağış kampanyası hakkında açıklamalar yaptı.

Beşiktaş kulübü başkanı Ahmet Nur Çebi, bu zor günlerde Beşiktaş’a destek olmak isteyen taraftarların “BIRAKMAM” yazıp, 1903’e SMS atmaları gerektiğini söyledi.  SMS ücretinin ise 20 TL olduğu açıklandı.

Çebi’nin açıklamaları şu şekilde:

“Ülkemizde yaşanan pandemi dönemini elbirliğiyle üzerimizden atmaya çalıştığımı bu günlerde tüm sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu dönemde bildiğiniz gibi herkesin birbirinden uzak durması gerekiyor. Yaşanan salgın dolayısıyla kulübümüzün spor faaliyetlerinden biri olan futbol müsabakaları artık sezon bitimine kadar seyircisiz olarak yapılacaktır. Kalan 8 maçımızı da kazanmak için sahaya çıkacağız ve bu konuda hocamızla futbolcularımızda bizimle aynı fikirde.

19 Mart tarihinde başlattığımız bir kampanyamız vardı. Yaşanan pandemi süreci nedeniyle bunu ertelemek zorunda kaldık. Pandemi dönemi öncesinde de zor durumdaydık. Dışarıda karşılaştığım  birçok Beşiktaş taraftarı “ Bağış kampanyası istiyoruz” diyerek istekte bulunuyorlardı. Bizde hem bu ekonomi zorluklardan kurtulup nefes almak hem taraftarımızın isteğini yerine getirmek için bağış kampanyamıza başladık. Bu kampanyanın Beşiktaş’ımıza büyük bir fayda sağlayacağına inanıyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.