Başhekim muayene odasında doktora tecavüz etti

0 164

Olay 30 Mayıs’ta gece saatlerinde Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde 30 Mayıs günü gece geç saatlerde özel bir hastanede meydana gelen olayda hastanede başhekim olarak görev yapan A.Ç., aynı hastanedeki meslektaşı kadın doktoru tecavüz ettiği iddia edildi.

İddialar üzerine polis ekipleri harekete geçerken başhekim A.Ç gözaltına alınırken savcılık tarafından alınan kararla tutuklanarak cezaevine gönderildi. Tecavüze uğrayan kadın doktorun emniyette psikolog eşliğinde verdiği ifadesinde “O gece hastanede nöbetçiydim. Sevgilimden ayrıldığım için biraz rahatlamam için başhekim A.C. bana güçlü bir ilaç verdi. Gece yine yanıma gelerek aynı ilaçtan bir tane daha verdi. Daha sonra bana whatsapp üzerinden  ‘Ben odamdayım. Şarap ve viski var’ şeklinde mesaj attı. Mesajına cevap vermeyince yanıma gelerek bana ‘Odama gel’ dedi” ifadelerini kullandı.

“Odasına gittiğimde bana alkol almam için ısrar edince kendisine ilaç aldığım için sakıncalı olduğunu söylememe rağmen yeni bir şarap açtı ve aşırı ısrarı sonucu bir kadehin çeyreği kadar şarap içtim. Kendimi aldığım ilaçların etkisi ile kaybederek onun bu sefer alkol almasına eşlik etmeye başladım. Kendimi iyi hissetmediğimi söylediğimde beni bir sedyeye yatırdı. Ardından kapıyı kilitleyerek ışıkları söndürdü. Üzerindekileri çıkarıp bana defalarca tecavüz etti. Direnmeye çalıştım ama ilaçların ve alkolün etkisiyle halsiz kaldım, çığlık dahi atamadım. Ne kadar sürdüğünü bilmiyorum” dediği öğrenildi.

Hakkında soruşturma başlatılan başhekim A.C. emniyette ifadesi alındıktan sonra savcılık kararı ile tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.