İki gelinine tecavüz etti birisinden çocuğu oldu

0 51

Bursa Osmangazi ilçesinde A.L. ve eltisi M.L. Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek kayınpederleri O.L.’nin kendilerine cinsel saldırıda bulunduğunu öne sürerek şikayetçi oldular.

İfadelerinde eşlerinin işe gitmesinin ardından kayınpederlerinin evlerine gelerek kendilerine cinsel saldırı ve tehdit ettiklerini söylediler. Şikayet üzerine gözaltına alınan O.L. çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanmasının ardından O.L. Bursa 15. Ağır Ceza Mahkemesi’nde 21 Ocak’ta yargılanmasına başlandı.

Bugün görülen davanın duruşmasında O.L. yaptığı savunmasında “Eşimi 3 yıl önce kaybettim ve bir yıl sonra tekrar evlendim. Bursa’daki evim 2 katlıydı. Oğullarım evlenince altlı üstlü oturmaya başladık. Ben gelinlerime iddia edildiği gibi cinsel saldırıda bulunmadım. Gelinlerim eşlerinden korktuğu için böyle bir iddiada bulundular.” dedi.

Tutanakların okunmasının ardından kayınpeder O.L. tekrar söz alarak “Eşim hasta olduu dönemlerde benimle ilişkiye girmek istediğimde yatağa yanıma gelirdi. Bir gece karanlıkta eşimle diye ilişkiye girdiğim kişinin eşime benzememesi üzerine sabah kendisine sorduğumda bana gelinim A.L. ile ile ilişkiye girdiğimi söyledi. Daha sonra gelinim kendi isteğiyle 3-4 kez daha yatağıma gelip benimle birlikte oldu. Diğer gelinime bu ilişkimizi söyleyince kendisini bu işlere katmamı söyledi. Eşim öldükten sonra evden taşınmak istediğimde gelinim A.L yanıma gelerek bana çocuğunun benden olduğun söyledi. Ben bu hatayı düzeltmek isterken elime yüzüme bulaştırdım.. Yaşanan her şey gelinim A.L.’nin zorlaması sonucu olmuştur” dedi.

İfadesinin ardından tahliyesini talep eden O.L. hakkında mahkeme heyeti 54 yıl hapis cezası verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.