Pınar’ın katili hakkında flaş gelişmeler

0 96

Muğla’da geçtiğimiz günlerde 27 yaşındaki üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’in öldürdükten sonra bir çöp varilinin içinde yakmaya çalıştıktan sonra içini betonla doldurarak gömerek vahşice cinayete imza atan katil Cemal Metin Avcı tutuklu bulunduğu Muğla E Tipi Kapalı Cezaevi’nden güvenlik gerekçesiyle Afyonkarahisar Kapalı Cezaevi’ne nakledildiği öğrenildi.

Pınar Gültekin’i  vahşi bir şekilde öldüren Cemal Metin Avcı’nın, ve 1 çocuklarının annesi eşi Eda Avcı’nın Pazartesi günü katil eşi Cemal Metin Avcı’dan boşanmak için dava dilekçesi vereceği öğrenildi.

Eda Avcı’nın Menteşe’de balıkçılıkla uğraşan babası Haluk Karagün yaptığı açıklamada “Olayın duyulmasının ardından kızım, torunum ve bizler adeta yıkıldık. Kızım şu an aldığı sakinleştirici haplarla ayakta durabiliyor. Avukatımız aracılığıyla şu an cezaevinde bulunan katil kocasından boşanmak için dava açacaklar.” dedi.

Eda Avcı’nın avukatı Doğukan Uzakgiden ise yaptığı yazılı açıklamada, “Takdir edersiniz ki yaşanan bu olaylardan dolayı müvekkilim büyük bir şok ve travma geçirmektedir. Bu olayın diğer mağduru da kendisidir. Malum şahıs ile tüm ilişkisini sonlandırmak ve mağduriyetinin giderilmesi için gerekli tüm hukuki işlemler devam etmektedir. Bu aşamada özellikle  toplumdan gerekli olan hassasiyeti beklediğimizi, bizlerin yapacağı açıklamalar dışında müvekkilimin mağduriyetine neden olabilecek her türlü paylaşım ve haberlere ilişkin yasal yollara başvuracağımızı kamuoyuna bildiririz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.