Köpeğe tecavüz ederken yakalanan yaşlı şerefsiz serbest bırakıldı

0 150

Sosyal medyadan paylaşılan bilgilerden yola çıkarak hazırlanan haberde bugün sabah saatlerinde Kocaeli’nin Kandıra ilçesine bağlı Kocayakmaz Mahallesi’nde meydana gelen olayda mahallede yaşayan bir kadının beslediği çoban köpeğine yemek vermek için yanına gittiği esnada 73 yaşındaki adının daha sonra Maksut K. olduğu öğrenilen bir şerefsiz tarafından kendisinin bakımını üstlendiği çoban köpeğinin bir ağaca bağlayarak tecavüz ettiğini gördü.

Köpeğin bakımını üstlenen kadının olayı görmesi üzerine çığlık attığı ve bu çığlık sonrasında köpeğe tecavüz eden şerefsiz yaşlı adamın pantolonunu giyerken aceleden iç çamaşırını giymeyi unuttuğu gözlemlenirken yaşlı şerefsiz adam eline geçirdiği taşları çoban köpeğinin bakımını üstlenen kadına atmaya çalıştı.

Çoban köpeğinin bakımını üstlenen kadının çığlıkları üzerine yardımına koşan bir kişi köpeğe tecavüz eden şerefsiz sapığı yakalayarak ihbar sonrası olay yerine gelen jandarma ekiplerine teslim etti.

Köpeğe tecavüz suçlamasıyla Cumhuriyet Savcılığı’na ifade veren şerefsiz sapık ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakılırken bu şerefsiz şahıs hakkında “Mala zarar verme suçundan” soruşturma başlatıldı.

Şerefsiz sapığın serbest bırakılmasının ardından sosyal medyada çok sert tepkiler gelirken bir çok sosyal medya kullanıcısı bu suçlardan cezaların caydırıcı olmaması yüzünden yetkilileri eleştiri yağmuruna tuttu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.