Marmaris’te iğrenç olay!

0 47

Marmaris’te meydana gelen olayda ‘155 Polis İmdat’ ihbar hattına gelen ihbar üzerine devriye görevi yapan bir polis ekibi dün Beldibi Mahallesi Kenan Evren Caddesi’ndeki apartman dairesine yönlendirildi.

İhbar üzerine verilen adrese ulaşan polis ekibine dairenin kapısını 15 yaşındaki S.D. açtı. Polis ekibine kapıyı açan kız çocuğu 7 yıldır kendisine üvey babasının fiziki şiddet ve cinsel istismarda bulunduğunu iddia etti. Polis ekipleri evde bulunan kız çocuğunu Marmaris Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Büro Amirliği’ne getirildi.

Polis ekipleri de geçimini ilçe merkezindeki taksicilik olarak yaparak sağlayan üvey baba M.A.’yı yakalayıp Şehit Nedip Cengiz Eker Polis Merkezi’ne getirdi.

Marmaris Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Büro Amirliği’ne getirilen 15 yaşındaki S.D.’nin psikolog ve savcı eşliğinde alınan ifadesinde, “Annem üvey babam ile 10 yıl önce evlendi. Evlendiği ilk günden itibaren üvey babam bana devamlı olarak bana fiziksel şiddet uyguluyordu. Son 7 yıldan bu yana da üvey babamın defalarca cinsel istismara maruz kaldım. Kendisinden şikayetçiyim” dedi.

İfadesi alındıktan sonra savcılığa adliyeye sevk edilen M.A’nın evine nöbetçi Savcı talimatıyla yapılan aramalarda suç ve suç unsuruna rastlanılmadı. M.A polis merkezinde alınan ifadesinde hakkındaki suçlamaları kabul etmeyerek üvey kızı tarafından kendisine iftira atıldığını söylediği öğrenildi.

İfadesi alınan MA. Polisteki işlemlerinin ardından bugün öğlen adliyeye sevk edilirken ‘Reşit olmayan kız çocuğuna cinsel istismar’ suçundan çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.