Çakarlı araçla yol kesip bıçakladı

0 33

İddialara göre İstanbul Hadımköy’de meydana gelen olayda 34 PML 55 plakalı çakarlı minibüsün sürücüsü M.E.U,  yol verme tartışması yüzünden Dadaş Aras’ın kullandığı aracın önünü keserek tartışmaya başladı

İkili arasındaki tartışma Dadaş Aras’ın cep telefonundan canlı olarak yayınlanırken çakarlı araç sürücüsü M.E.U.’nun ağza alınmayacak küfürler ve tehditler savurduğu görülürken bir anda cep telefonundan yaptığı canlı yayının kesildiği anda M.E.U.’nun Dadaş Aras’ı 5 yerinden bıçakladığı öğrenildi. Yaşanan olaylar sonrasında çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edilirken sağlık ekipleri tarafından Dadaş Aras, ambulans ile hastaneye kaldırdı.

Hastaneye kaldırılan Dadaş Aras, yaşadıklarını “Seyir halinde iken arkamdan çakarlarını yakmış siren çalan bir araç bana selektör yapınca hızımı arttırdım ve sağda uygun bir boşluk bulup gelen aracın bir bakana ait olabileceğini düşünerek yol verip yavaşladım. Ben yavaşlarken kendisi aracı ile yavaşlayarak bana bağırmaya başladığında kim olduğunu sorduğumda kendisinin polis olduğunu söyleyerek küfürler etmeye başladı ve aracı ile tamamen yolumu kapadı. Araçtan inip bana ehliyetimi vermemi söylediğinde bende ona kimliğini göstermesini istedim. Ben cep telefonumdan canlı yayına yapmaya başlayınca birden beni bıçaklamaya başladı. Yapma çocuklarım var dediğim halde beni 5 yerimden bıçakladı” diyerek ifade etti.

Çevrede olaylara müdahale etmek isteyen vatandaşlara da M.E.U.’nun elindeki bıçakla tehditler savurduğu öğrenilirken bıçaklı saldırı sonrası olay yerinden kaçan M.E.U.’nun yakalanması için polis ekiplerinin çalışmalara başladıkları öğrenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.