Trafikte tartıştığı kişiyi bıçaklayan Muhammed Enes Uysal tutuklandı

0 104

Geçtiğimiz günlerde yol verme tartışması yüzünden İstanbul Hadımköy’de, Muhammed Enes Uysal kullandığı çakarlı minibüsle yol verme tartışması yaşadığı Dadaş Aras’ın önünü kesmişti.

İki sürücü arasında yaşanan tartışma mağdur sürücü Dadaş Aras’ın cep telefonundan canlı olarak sosyal medyada paylaşılmıştı. Görüntülerde kendi önünü kesen minibüsün çakarı görüntülere yansırken görüntüler çekilirken Muhammed Enes Uysal küfürler savurup, diğer sürücüyü 5 yerinden bıçaklamıştı.

Olayı ardından kaçan Muhammed Enes Uysal’ın bir iş insanın oğlu olduğu belirlenmiş ve polis ekipleri Muhammed Enes Uysal’ı Avcılar’da tespit edilen adreste yakalayarak gözaltına almıştı. Emniyete götürülerek sorguya alınan şüpheli adliyeye sevk edilmişti.

Hakkında 6 ayrı suçtan sabıka kaydı ve yakalanma kararı olan ve yurt dışına çıkış yasağı konulurken olayda kullanılan çakarlı minibüs Büyükçekmece’de bulunup, emniyet müdürlüğü otoparkına götürülmüştü.

Muhammed Enes Uysal emniyette verdiği ilk ifadesinde “Yol verme yüzünden tartışma yaşadık. Daha sonra benim görüntülerimi çekmeye başlayınca elindeki telefonu kapatmak isterken bana bıçak çekip saldırmak istedi. Ben elindeki bıçağı almak isterken bir yerleri kesildi, ben kendisini bıçaklamadım. Kendisinin aracında bulunan parayı da almadığını ve bu suç hakkında bilgiyi tutuklandığında duydum ve bu benim para ile ilgili bir bilgim yok” dediği öğrenildi.

Muhammed Enes Ünal bugün çıkarıldığı adliyede nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.