Sosyetenin partisine polis baskını

0 65

Ülkemizde her geçen gün yeni vaka sayısının artmasına rağmen sosyete tarafından düzenlenen bir partide saske ve sosyal mesafe kurallarının hiçe sayıldığı ve bu partiye Ceylan Çapa, Rüzgar Çetin, Berk Suyabatmaz, Yasemin Taciroğlu, Eliz Sakuçoğlu, Sevval Şahin ve Cemal Karaloğlu gibi isimlerin katıldığı saptanırken partide yaklaşık 250 civarında insanın bulundu tespit edildi.

Alınan bilgilere göre  partiye katılan herkesin özel bir şifre kullandığı ve partiye katılan herkesin telefonlarının girişte alınarak partinin görüntülerinin Instagram’da yayınlanmasının engellediği öğrenildi.

Ünlü yönetmen Sinan Çetin’in yıllar önce karıştığı bir trafik kazasında bir polisin ölümüne yol açan oğlu Rüzgar Çetin partiye katılan ünlü isimler arasında yer alırken yanındaki güzel kızla polis baskını sonrası basın mensuplarının objektiflerinden kaçmak için taksinin içinde gizlenmeye çalışmasına rağmen fotoğrafının çekilmesi üzerine kendisini görüntüleyen ve sorular sormak isteyen muhabirlere tepki gösterdiği dikkatlerden kaçmadı.

Parti skandalının komşuların şikayeti üzerine çıktığı öğrenilirken villa çevresinde bulunan komşuların ağır müzik gürültüsünü şikayet etmeleri üzerin polislerin baskın düzenlediği öğrenilirken verilen partinin gizlenmesi için alınan önlemler dikkat çekti. Partiye girenlerin villa girişinde kapıdaki görevliye bir parola söyleyerek girmeleri ve cep telefonlarını teslim ettikleri belirlenirken polis baskını sonrasında birçok kişinin villadan yüzlerini saklayarak çıktıkları gözlerden kaçmadı.

Polis ekipleri tarafından sabah saat 07:00 gibi yapılan baskın sonrasında Yasemin Taciroğlu, Feryal ve Kemal Gülman’ın oğulları Aslan Gülman partiden çıkarken yüzlerini montlarıyla objektiflere gizledikleri öğrenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.