Swinger partisinin detayları ortaya çıktı

0 36

İnternet üzerinden tanışan bazı kişilerin swinger yöntemiyle fuhuş yaptıkları ihbarı üzerine  Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, savcılıktan özel izin alarak 6 ay boyunca teknik ve fiziki takip sonrasında 35 evli çift ile 3 kadın ve 1 trans birey olmak üzere toplam 74 kişinin şehir şehir gezerek grup halinde birliktelik yaşadıklarını tespit etti.

Ekipler tarafından tespit edilen kişilere ait 80 adrese 500 polisle eş zamanlı operasyon düzenlenirken bu operasyonlar sonrasında 69 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan ve baskın düzenlenen kişilerin evlerinde yapılan aramalarda çok sayıda fantezi ürünü, uyuşturucu hap, Hint keneviri, esrar ve silah ele geçirilirken gözaltına alınan şüphelilerden 28’i emniyetteki ifadelerinin ardından serbest bırakılırken, 4’ü kadın 41 kişi ise adliyeye sevk edildi

Swinger partilerinde kendisini diş hekimi olarak tanıtan M.S.Ş. adlı şahsın aslında su tesisatçısı olduğu belirlenirken yanında getirdiği kadınla partilere katıldığı ve partideki farklı çiftlerle birlikte olurken M.S.Ş.’nin kadınlara para vermediği halde kocalarına “Eşinizin çantasına bin lira koydum. Size söylemedi mi? Ne kadar ayıp” dediği öğrenilirken bazı kadınları da kendisine cep telefonu ve bilgisayar alacağını söyleyerek kandırdığı öğrenilirken M.S.Ş.’nin verdiği ifadesinde “Onlara az bile yaptım” dediği öğrenildi.

Swinger partilerinde her cumartesi partinin yapılacağı evlerin ışıkları kapatılarak odaları ışıklandırmak için disko topu kullandıkları, iki kardeşinde eşleriyle partilere katıldıkları ve eşlerini 2 bin lira karşılığında fuhuş yaptırdıkları öğrenildi.

Öte yandan şüphelilerle birlikte polisin hazırladığı 16 klasörün adliyeye götürülmesi dikkat çekti

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.