Sahra hastanesi güzellik fuarı mı oldu?

0 19

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 12 Nisan’da, “Bir haftada bin kişilik sahra hastanesi kurduk” dediği Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulduğu öne sürülen sahra hastanesi için Adana Belediye Başkanı Zeydan Karalar da koronavirüs salgınına karşı acil eylem planı çerçevesinde TÜYAP Fuar Alanı’na belediye olarak bin yataklı sahra hastanesini kurduklarını ve kullanıma hazır olduğunu açıklamıştı.

Hem Adana Büyükşehir Belediye Başkanı hem CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu tarafından sahra hastanesinin bulunduğu fuar alanında bugün 2. Estetik-Kozmetik-Güzellik Fuarı başladı.

Estetik-Kozmetik-Güzellik Fuarı kapsamında bir çok yerli ve yabancı doktorlarla birlikte makyaj, güzellik ve bakım konularında yeni ürünler ve yeni yöntemlerin tanıtılacağı uygulamalar yer alacak olan fuarın açılışına Adana Valisi Süleyman Elban’da katıldı.
Adana Valisi Süleyman Elban fuarın açılışında yaptığı konuşmada “Dünyada güzellik ve kişisel bakımın daha fazla önem kazandığını, bunlar için insanların daha fazla imkan ayırıyorlar. Pandemi döneminde böyle bir fuarı gerçekleştirmek büyük bir cesaret ve başarı örneği. Bu fuar aynı zamanda bu sektörde çalışan binlerce kişiye moral ve güç kaynağı olacaktır. O yüzden bu fuara başka bir gözle bakmalıyız. Türkiye’nin en güzel insanlarının yaşadığı şehirde ismiyle de bir güzellik fuarı yapıyoruz” ifadelerini kullandı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.