Türkiye’nin konuştuğu tacizci tutuklandı

0 41

Sosyal medyada İstanbul’un Esenler ilçesindeki bir markette zihinsel engelli bir kıza cinsel istismarda bulunan sapığın görüntülerinin paylaşılmasının ardından binlerce sosyal medya kullanıcısı tacizci sapığın görüntülerini paylaşarak yakalanması için paylaşımlarda bulundu.

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde sapığın cinsel istismarda bulunup öptüğü ve kız çocuğuna para verdiği görülmüştü. Görüntülerde alışveriş için bir markete gelen kız çocuğuna taciz ettiği anlar görülürken şüpheli sapık Ali Ö. 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nda yakalanarak gözaltına alındıktan sonra emniyette işlemlerinin tamamlanmasının ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Ali Ö. emniyette alınan ifadesinin ardından Bakırköy Adalet Sarayı’na sevk edildiği ve burada savcılıkta verdiği ilk ifadesinde “Söyleyecek bir şeyim yoktur, nasıl ve neden yaptığımı bilmiyorum. Çok pişmanım” dedi.

Savcılık şüpheliyi tutuklama talebiyle sulh ceza hakimliğine sevk etti.

Şüpheli tacizci sapık Ali Ö. hakimlik sorgusunda verdiği ifadesinde “Görüntülerdeki kişi benim bu konuda herhangi bir itirazım yoktur. O an o olayı nasıl yaptım bilmiyorum ama sanırım şeytana uydum. Yaptıklarımdan dolayı çok pişmanım ve serbest bırakılmamı talep ediyorum” ifadelerini kullandı.

Sulh Ceza Hakimliği de adli kontrol tedbirinin yetersiz kalacağına kanaat getirerek şüpheli A.Ö.’nün “Çocuğun cinsel istismarı suçundan tutuklanmasına karar verdi. Tutuklanan şüpheli cezaevine gönderildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.