FETÖ önce koronavirüse yakalandı ardından felç kaldı

0 23

Türkiye’de yönetime el koymak için 15 Temmuz gecesi kanlı bir darbe girişimini düzenleyen ve bir çok masum insanın ölümüne yol açan talimatlarını veren Fethullah Gülen hakkında son gelen haberler sevinçle karşılanırken Pensilvanya’da yüzlerin düşük olduğu öğrenildi.

FETÖ terör örgütünün başı olan Fethullah Gülen geçtiğimiz günlerde alınan tüm önlemlere rağmen koronavirüse yakalandı. FETÖ terör örgütü liderinin kronik rahatsızlıklarından dolayı koronavirüsü güçlükle atlatırken Fethullah Gülen’in kalp ritminde ciddi bozukluklar yaşamasına da neden oldu.

Kronik rahatsızlıklarından dolayı koronavirüsü uzun bir tedavi süreci sonrasında atlatmayı başaran FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’in sağ kol ve bacağına kısmi felç vurdu.

FETÖ örgütünün lideri Fethullah Gülen’in sağlık durumuna ilişkin detayları, Nedim Şener bugünkü köşesine taşıdı.

Nedim Şener kaleme aldığı köşe yazısında “Olası bir Fethullah Gülen ölümü sonrasında FETÖ yapılanmasının, parçalara ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’in koronavirüse yakalanması ve kronik rahatsızlıklarından dolayı hastalık seyrini ağır geçirmesi, ardından felç olması sıkıntıların su üstüne çıkmasına neden oldu.

Bunların başında maddi problemler geliyor. FETÖ yönetiminin ilk kez, örgüt elebaşına yakın isimlere her ay verdiği maaşı ödeyemediği bildiriliyor.” ifadelerini kullandı.

Nedim Şener’in köşe yazısı sonrasında FETÖ terör örgütüne bağlı kişilerden köşe yazısı ile ilgili bir yalanlamanın gelmemesi siyasiler tarafından yaşananların doğru olduğunu göstergesi olarak gösterildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.