Eşiyle ilişkisi olan adamı sokakta çırılçıplak dolaştırdı

0 48

Küçükçekmece Halkalı’da meydana gelen olayda M.T. adındaki bir şahıs boşanma aşamasında olduğu eşi B.T. ile aralarında ilişkisi olduğunu öne sürdüğü M.K.’yi konuşmak için bir yakını aracılığıyla buluşmaya çağırdı. M.K. bu teklifi kabul ederek buluşma noktasına geldiği esnada aralarındaki konuşma önce tartışmaya ardından da kavgaya dönüştü.

M.K.’yı olay yerine yakınıyla birlikte gelen M.T, eşiyle ilişkisi olduğu iddia edilen M.K.’yı darp ettikten sonra çırılçıplak soydu ve yakınıyla birlikte kollarına girerek çırılçıplak cadde üzerinde dolaştırdı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri çıplak adamın üzerini çöp poşetiyle kapatırken olaya karışan 3 kişiyi gözaltına alarak Halkalı Polis Merkezi’ne götürüldü.

Burada yapılan işlemlerin ardından serbest bırakılan M.T ve M.K.’nın ifadeleri ortaya çıktı.

M.T.’nin Halkalı Polis Merkezi’nde verdiği ifadesinde  “M.K.’nın eşimle ilişkisi olduğunu duyunca kabullenemedim ve bu şahsın mahalleden taşınmasını istedim. Daha sonra kendisine de bir kez daha eşimle boşanma aşamasındayız, bu mahalleden taşın dedi. Ama bu uyarılarımı dinlemedi. Eşimde birkaç gün önce evden gidince M.K.’nın eşimin nerede olacağını tahmin ederek bir yakınıma kendisini arattım. Buluşma yerinde aramızda tartışma çıkınca yakınımla darp edip önce arabamızla biraz gezdirdikten sonra caddede kendisini çıplak gezdirdik” dediği öğrenildi.

M.K.’nin ise ifadesinde, “Beni darp ettikleri ve sonrasında çıplak olarak gezdirdikleri için kendilerinden şikayetçiyim. M.T.’nin eşi ile sosyal medya üzerinden tanıştık. Burada kendisiyle yazıştıktan sonra birbirimize telefonlarımızı verdik. Sonra da birkaç kez buluştuk.” dediği öğrenilirken 3 şüpheli ifadelerinin ardından serbest bırakılmıştı. Öte yandan kayıp olduğu öne sürülen B.T.’nin de kadın sığınma evine yerleştirildiği öğrenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.