Kendisini 9 yerinden bıçaklayıp sakat bırakan kocasını affetti

0 69

İzmir’in Konak ilçesinde meydana gelen olayda  yaşayan Mutlu Bilvar ailesinin itirazlarına rağmen bir arkadaşının vasıtasıyla tanıştığı Doğukan Bilvar’la evlendi.

Çiftin ilk başta mutlu giden evlilikleri esnasında iki çocukları olurken Doğukan Bilvar, gittikçe agresifleşti ve eşine şiddet uygulamaya başladı.

Karı-koca arasında 2018 yılının Nisan ayında yine böyle bir kavga sırasında Doğukan Bilvar, eşini tam 9 yerinden bıçaklamasının ardından ağır yaralanan kadın tedavisinin tamamlanmasının ardından eşinden boşanmaya karar verdi. Mutlu Bilvar karakola giderek eşi hakkında şikayetçi olduktan sonra kimsenin bilmediği bir arkadaşının evinde sığınarak yaşamaya başladı.

Doğukan Bilvar bir dedektif gibi eşinin izini sürerek eşi Mutlu Bilvar’ın Konak ilçesinde saklandığı evi bularak baskın düzenledi. Mutlu Bilvar  evin arka bahçesinden kaçmak isterken kocası elindeki pompalı tüfekle 3 kez ateş ederek karısını bacağından yaraladıktan sonra 4’üncü kez silahı ateşlemek istese de silah tutukluk yaptı ve genç kadın bahçe duvarından atlayarak kaçmayı başardı. Yaşanan saldırı sonrasında genç kadın sakat kalırken cani koca tutuklanarak cezaevine gönderilirken genç kadın hastanede verdiği ifadesinde kendisini vuran kocasının hapisten çıkması halinde kendisini öldürmesinden korktuğunu söyledi.

Yaşanan tüm olaylara rağmen Mutlu Bilvar, geçtiğimiz günlerde kocasını affederek çocuklarıyla birlikte cezaevinde ziyaret edip, tüm şikayetlerini geri çekti.

Şikayetini geri çekmesinin ardından açıklama yapan Mutlu Bilvar “Tepkileri biliyorum. Ancak o benim çocuklarımın babası ve benden defalarca özür diledi. Müebbet ceza almaması için onu affettim.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.