Sokak ortasında kendisini bayıltana kadar döven adamdan şikayetçi olmadı

0 46

İstanbul’un Şişli ilçesi Pehlivan Sokak üzerinde meydana gelen olayda Ara E. adlı kişi aynı evde birlikte yaşadığı Leyla K. ile bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışmaya başlaması üzerine genç kadın evden kaçarak sokağa çıkmak istediği esnada Ara E. yakaladığı kadını tekme ve yumruklarla dövdü. Çevrede bulunun vatandaşların müdahalesi sonrası Leyla K. kurtarıldı.

Sevgilisinden yediği dayak sonrası baygınlık sonrası kendisine gelen Leyla K.koşarak kaçmaya çalıştığı esnada Ara E., kendisini engelleyenlerin elinden kurtularak kaçmak isteyen ev arkadaşı Leyla K.’yi yakalayarak yeniden tartaklamaya, tekmelemeye başladı.

Yaşanan olaya müdahale etmek isteyen köpeğini gezdiren bir kişi kadını kurtarabilmek için müdahale ederken, Ara E. ile kavga etmeye başladı. Ara E. kavga sonrasında apartmanın merdiveninden düşerek hafif şekilde yaralandı.gelen 112 ekipleri, Leyla K. ile erkek arkadaşını ambulanslarla hastaneye kaldırdı. Polis ekiplerine ifade veren Leyla K., erkek arkadaşı Ara E.’den şikayetçi olmadı.

Ara E. ve Leyla K. arsında yaşanan bir başka şiddet anı güvenlik kamera görüntülerine saniye saniye yansırken görüntüde Ara E.’nin yanında yürüdüğü kız arkadaşı Leyla K.’ye evin hemen yanında tekme attığı, aldığı darbenin etkisi ile yere yığılan kadının yanına giderek yumruklamaya devam ettiği ve yanına çömelen Ara E.’nin daha sonra yürüyemeyecek durumdaki kadını omuzuna alarak onu eve kadar taşıdığı kameraya yansıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.