Bu kez halk otobüsünde olay çıkardı

0 77

 

Pandemi döneminde maske zorunluluğuna rağmen maske takmama kuralını ihlal ederek defalarca Türkiye’nin gündemine Gelen Gülcan Ç. yine maske tartışması yüzünden olay çıkardı. İddialara göre Gülcan Ç.  dün sabah saatlerinde özel halk otobüsüne maskesiz binmek istedi. Özel halk otobüsü şoförü ve yolcularının maskesiz binmenin yasak olması nedeniyle Gülcan Ç.’yi uyarmasına rağmen Gülcan Ç., uyarılara tepki gösterdi. Şoförün ve yolcularının uyarılarına rağmen otobüse binen Gülcan Ç., koltuğa oturduktan sonra yolcularla tartışmaya başladı. O anlar, bir yolcu tarafından cep telefonuyla kaydedildi.

Gülcan Ç., hatırlanacağı üzere daha önce de 16 Şubat 2020’de Diyarbakır merkez  İsmetpaşa Mahallesi’nde gittiği bir çay bahçesinde masadaki küllüğü önce yere, ardından da kendisini uyaran garsonların üzerine attı.  Gülcan Ç. bu olaydan sonra 10 Aralık tarihinde de  Trabzon Bulvarı’nda koronavirüs tedbirleri kapsamında denetim yapan polis ekiplerince maske takmadığı için uyarılan ve kimliği istenen Gülcan Ç, “Vermiyorum kardeşim gel de al. Bana zorluk çıkarmayın. Artistliğiniz kime ya” diyerek zorluk çıkardı. 13 Ocak’ta ise gittiği güzellik merkezinde maske takması için uyarılan Gülcan Ç., iş yeri çalışanlara tepki gösterip, camı yumrukladı.

16 Şubat tarihinde çıkardığı olay sonrasında hakkında çıkardığı olay sonrasında hakkında soruşturmalar açılan Gülcan Ç hakkında Gülcan Ç. hakkında mala zarar verme, hakaret, tehdit ve basit yaralama suçlarından 6 yıl 10 hapis istemiyle Kahramanmaraş 3’üncü Asliye Ceza Mahkemesi’nde dava açılırken diğer olaylarda tarafların şikayetlerinden vazgeçmesi üzerine sadece maske kuralını ihlal etmekten idari para cezası kesildiği öğrenildi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.