Hemşireye saldırdı serbest bırakıldı, tekrar saldırdı

0 27

İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan özel bir tıp merkezinde meydana gelen olayda tıp merkezine gelen alkollü grup, sağlık çalışanlarına hiçbir neden yokken laf attı. Daha sonra içeri giren alkollü 2 kişi daha önce kendilerinden şikayetçi olan hemşire Süleyman Gül’e saldırarak yumruk ve kafa atarak özel tıp merkezinden ayrıldılar.

Yaşanan olay sonrasında hemşire Süleyman Gül “Bana saldıran bu kişiler daha önce tıp merkezinde olay çıkarmış, haklarında şikayetçi olmuştuk. Bu kişiler serbest bırakıldıktan sonra gelerek beni darp ettiler.” dedi. Gül, yeniden şikayetçi olup darp raporu aldığını belirterek sağlıkçılara şiddetin bir an önce son bulmasını dilediğini söyledi.

Yaşadığı saldırıyı anlatan Gül “Akşam saatlerinde tıp merkezimizin önüne ters yönden bir araç yaklaştı. Bize araçların camlarını açarak “Buraya gelin, arabaya gel’ işareti yapmaya başladılar. Biz zaten şahısları daha önceden tanıdığımız için onlara işimiz olduğunu söylediğimizde bize araç içerisinde hasta olduğunu söyledi. Onlara içeri gelmesini söylediğimizde de bize ‘’Geleceksin, nasıl gelmezsin’ demeye başladı. Arabadan 5-6 kişi indi, 2 tanesi içeri girdi. Ve o kişi beni dapetti. Gözüme yumruk atarken burnuma kafa attılar” şeklinde konuştu.

Bu şahıslar hakkında daha önce şikayetçi olduk, karakoldan serbest bırakıldılar. Artık bu saldırılar için devlet büyükleri birşeyle yapmalı. Artık bu olaylar bir son bulmalı diyerek açıklamalarını tamamladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.