Profesör doktor hasta yakınlarına saldırdı

0 36

İzmir’in Bornova ilçesinde meydana gelen olayda kendisine ait kliniğinde hasta tedavi eden Prof. Dr. Hasan Yüksel’in hastalarından birisinin yakınları tarafından çekilerek YouTube’da yayınlanan görüntülerde bir hasta yakını çektiği görüntüleri paylaştı.

Çekilen görüntülerde “Çocuk alerjisi konusunda Prof. Dr. adlı çocuk alerji doktorunun İzmir / Bornova ilçesindeki özel kliniğine, 3 ay boyunca devam ettiğimiz tedavi sürecinin bir yenisi gerçekleştirmek için gittik. Kendisine bugüne kadar uyguladığı tedavi yöntemlerinin fayda göstermediğini belirterek farklı bir tedavi yöntemi uygulamasını söylediğimizde bize bağırarak küfretmeye başladı. Bu anları cep telefonumuzla kaydetmen isterken Prof. Dr. Tarafından darbedilmek istendik ve boğazımızı sıktı. Bu görüntülerin yayınlanmasını istiyoruz. Kendisiyle aynı zamanda hukuki olarak hakkımızı aramak için dava açacağız” dediği ve görüntülerde Prof. Dr. Hasan Yüksel’i iki kadının tutmaya çalıştığı, ancak sıyrılarak hasta yakınının yanına koştuğu, bu sırada kameranın sarsıldığı görülüyor.

Yaşanan olay sonrasında konuşan Prof. Dr. Hasan Yüksel, “Hasta yakını her gelip gittiğinde hemşire ve sekreteri irrite eden bir psikopattı. Defalarca sekreterim ve hemşirem ‘Hocam randevu vermeyelim, bu kişi normal değil’ dedi. Bana yönlendiren bir meslektaşıma ayıp olmasın diye çocuğun tedavisini üstlendim. Benden memnun olmadıklarını söylediğimde başka bir doktora gitmelerini önerdiğimde daha sonra tekrar geldiklerinde ‘lan’ diye manyakça konuşmaları oldu ve küfür etti. Ben de bağırdım. Kamera açıkmış, çekmeye başladı. ‘Kapat onu’ dedim, kapatmadı. Almak için yanına gittim. Bu arada vermeyince doğal olarak bir arbede oldu. ‘Bana yumruk attı, darp etti’ diye şikayet etmiş. Sonra da telefonuma mesaj atıp mağdur edebiyatı yazmış bana.

Bir de ‘iyi günler’ diye ifade eklemiş. Yani mekanımızda küfür yedik, görüntüye girdik ve sanık mazlum postuna büründü. Şikayeti de yedik” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.