İmam nikahlı eşinin işkencelerine maruz kaldı

0 102

İzmir’in Karabağlar ilçesinde meydana gelen olayda Tenzile Tutum, sosyal medyadan tanıştığı S.Ö. ile imam nikahı yaparak birlikte yaşarken defalarca imam nikahlı eşi tarafından saldırıya uğradığını iddia etti.
Tenzile Tutam imam nikahlı eşine ayrılmak istediğini söyledikten sonra imam nikahlı eşinin daha da kendisine eziyet ettiğini, imam nikahlı eşinin uyuşturucu kuryeliği suçundan cezaevinde tutuklu iken koronavirüs tedbirleri nedeni ile cezaevinden çıktığı, o sırada kendisiyle tanışarak imam nikahı kıydırdıklarını ve imam nikahlı eşi tarafından defalarca uyuşturucu kuryeliğine zorlandığını, hakkında şikayetçi olmak istediğinde ise ölüm tehdidi aldığını ve işkence gördüğünü söyledi.
Tenzile Tutum yaptığı açıklamada “2005 yılında eşimi kaybettikten sonra tek başıma yaşamak zor gelmeye başlamıştı. Sosyal medyadan S.Ö. ile tanıştık ve 3 ay boyunca konuştuk. Daha sonra imam nikahı yaparak aynı evde yaşamaya başladığımızda gerçek yüzünü göstermeye başladı. O zaman cezaevinden çıktığını öğrendim. Daha sonra bana zorla uyuşturucu kuryeliği yaptırmaya çalıştı. Gördüğüm şiddetten sonra kendisini terk edeceğim söylediğimde ‘Sen beni terk edemezsin’ diyerek tehditler savurdu.
Bana defalarca zorla uyuşturucu içirdi, zorla uyuşturucu kuryeliği yaptırmaya çalıştı. Kendisinin 3 cinayet işlediğini ve suçu başkalarının üstlendiğini aynı şeyi benim içinde yaptırabileceğini söyleyerek hem fiziksel hem psikolojik şiddete maruz kaldım. Ondan kaçarak kendi evime geri döndüm ama evimin yedek anahtarlarını yaptırmış ve istediği zaman evime gelmeye başladı. En son evime gelerek elmacık kemiğimi kırdı. Hakkında şikayetçi oldum ama savcılık serbest bıraktı. Beni öldürdüğü zaman mı savcılık bu adamı gözaltına aldıracak. Ben öleceğime o ölsün. Devlet büyüklerimizden bana yardımcı olmalarını istiyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.