Konya’da vahşi kadın cinayeti

0 33

Konya’nın merkez Karatay ilçesi Şems-i Tebrizi Mahallesi Karaaslan Sokak’ta meydana gelen olayda Ramazan Menek iddialara göre cezaevinden çıktıktan 3 gün sonra ayrı yaşadığı Tuğba Menek’in evine geldi.

Evde Tuğba Menek ile Ramazan Menek arasında bilinmeyen nedenden olayı bir tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesi üzerine Ramazan Menek üzerinde bulundurduğu bıçakla eşi Tuğba Menek’e saldırdı. Tuğba Menek eşinin bıçak darbelerinden kaçmak için banyoya kaçtı. Ramazan Menek banyo kapısını zorla açarak kendisine direnmek için mücadele eden eşinin boğazını keserek öldürdü.

Ramazan Menek eşini banyoda boğazından keserek öldürdükten sonra eşinin cansız bedenini yatak odasına taşıdıktan sonra oturma odasında bulunan 2 yaşındaki kızı Gülay Menek’i yanına alarak olay yerinden kaçtı.

Evden gelen bağrışma seslerini duyan komşuların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları ilk kontrolde Tuğba Menek’in olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yerinde incelemelerde bulanan polis ekipleri Tube Menek’in banyoda öldürüldükten sonra yatak odasına taşındığını saptadı.

Bu arada olayı duyarak eve eve gelen Tuba Menek’in yakınları sinir krizi geçirdi. Polis ekipleri olaydan sonra küçük kızı Gülay’ı da yanına alıp kaçan Ramazan Menek’in yakalanması için geniş çaplı çalışma başlattı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.