Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu

0 12

 

Garanti Bonus Kart, ülkemizde en çok kullanılan kredi kartlarından birisidir. Garanti Bankasının üye işyerlerinde yapılan alışverişler için birçok avantajlı durum sağlaması, Garanti Bankası Bonus Kart’a olan rağbeti artırmaktadır. Yazımızda Bonus Kart kredi kartının ne gibi özellikleri vardır, başvuru yapıldıktan kaç gün sonra teslim edilir bunları açıklayacağız. Öncelikle bilinmelidir ki, kredi kartı başvurularında en önemli etken kredi notunuzdur. Kredi notunuz yeterli seviyede ise Garanti Bankası’nın Bonus kartını alarak birçok avantajdan da yararlanabilirsiniz.

Bankaların müşterileri için cazip kampanyalar sunması, bazı kredi kartlarına talebi artırmaktadır. En çok avantajı beraberinde getiren kredi kartları arasında ise Garanti Bankası’na ait Bonus Kredi Kartı gelmektedir. Bonus kart kullanan Garanti Bankası müşterilerini pek çok avantaj beklemektedir. Ülkemiz sınırları içerisinde Bonus kart üye işyerlerinin sayısı 250 binin üzerindendir. Buradan yapılan alışverişler, ekstra puan olarak hesabınıza yansıtılmaktadır. Bonus kartınıza biriken puanlarınız ile 250 bini aşkın üye işyerlerinden dilediğiniz gibi puanınız el verdiği kadar alışveriş yapabilirsiniz. Pek çok alışveriş merkezinde size özel taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bunların yan sıra Bonus Kredi kartınız ile nakit avans çekebilir, taksitli olarak geri ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Bonus kartınız için yaptığınız kredi kartı başvurularınız ise ortalama aynı gün değerlendirilir. Kredi notunuza ve gelir durumunuza bağlı olarak olumlu olarak değerlendirilen başvuru sonuçlarını takiben 15 gün içerisinde kredi kartınız adresinize teslim edilir.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı başvurularınız internet üzerinden yapabildiğiniz gibi Garanti Bankası’nın herhangi bir şubesine giderek de gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bankanın müşteri hizmetlerini arayarak da bu başvuruyu yapabilirsiniz. Eğer Garanti Bankası müşterisi iseniz, başvurularınız 1 haftaya kadar değerlendirilip size teslim edilir. Kredi notu sorgulaması yaparak, kredi notunuzun yeterli düzeyde olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.