Kuveyt Türk Konut Kredisi Kampanyaları

Kuveyt Türk Konut Kredisi Kampanyaları

0 123

Günümüz ekonomik şartlarına göre birçok birey mülk edinmek için bankaların yolunu tutmaktadır. Bankalardan aldıkları krediler ile ev araba ve ya ihtiyaç doğrultusunda kredilerini harcamaktadırlar. Son zamanlarda artışa geçen inşaat sektörü artık bireylerin konut kredisi alması yönünde işleri oldukça kolaylaştırmış bankalar ile ortak çalışmaya başlamıştır. Kredi faizlerinin sabitlenmesinden tutunda en az faiz ile geri ödeme planının yüksek aylara bölündüğü kredileri artık kolaylıkla alınabilmektedir. Günümüzde ev sahibi olmanın ve mülk edinmenin birikmiş bir parası olmayan bireyler için en hızlı ve güvenli sonuç kredi çekmektir.

Kuveyt Türk Konut kredisinde sunduğu avantajlar;

Kuveyt Türk konut kredilerinde de müşterilerine büyük bir avantaj sağlamaktadır. Birçok ödeme seçenekleriyle diğer bankalar içinden sıyrılan Kuveyt Türk düşük faiz oranlarıyla da göz önündedir. Konut kredilerinin Genel anlamda ekspertiz raporunun% 80i veya 0 ünü bankamız tarafından finans edildiği bilinmektedir. Kuveyt türkün taksit seçenekleri şunlardır, en düşük 80 aydan 120 ay a kadar ve isteğe göre 240 aya kadar kredi taksitlendirmeleri imkânı tanımaktadır.

Düzensiz Ödemeler;

Kuveyt Türk Bankası tarafından çekilen konut kredilerinde müşterilerimizin belirttiği düzen doğrultusunda her ay ödeyebileceği miktarda ödeme seçenekleri sunmaktayız. Düzensiz ödemelerde bizleri bilgilendirerek ya da daha öncesinden birlikte yaptığımız ödeme programları belirlenerek Düzensiz bir ödeme seçeneği de sunmaktayız.

Düzenli Ödeme;

Konut kredisi çeken vatandaşlarımız tarafından belirlenen ve ay olarak sabitlenerek bölünmüş taksitler olarak ödeme planını sizlere sunuyoruz. Müşterilerimizin isteği üzerine planlanmış taksit seçeneklerini 120 ay veya 240 ay gibi uzun ödemeli olarak ayarlayabiliyoruz.

Neden Kuveyt Türk;

Geçmişten günümüze kadar Kuveyt Türk Türkiye’de birçok Finans alanında faaliyet göstermiş ve 2006 yılında Kuveyt Türk ismini alarak müşterilerimize büyük bir özveri ile hizmet vermektedir. Türkiye’de faaliyet gösterdiği günden bu güne kadar Faizsiz bankacılık anlayışı ile ve yatırım alanları araştırması ile hizmetine devam etmektedir. Sermaye bakımından Türkiye’nin en güçlü sermayeli bankacılık sistemi ile dinamik ve kurumsal yapısı ile hizmettedir. Kuveyt Türk 2016 yılı sonu itibari ile 3,9 milyar TL ile öz kaynak sermayesine sahiptir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.