Ziraat Maximum Kredi Kartı Limit Arttırma

Ziraat Maximum Kredi Kartı Limit Arttırma

0 76

Ülkemizin en köklü bankalarından Ziraat Bankası, güvenilirliğini korumaya devam ediyor. Bir devlet bankası olan Ziraat Bankası, sunduğu banka hizmeti ile kaliteli bankacılığın ilk adreslerinden bir tanesidir. Her geçen gün kendini güncelleyen ve müşterilerine birçok imkanı birden sunan Ziraat Bankası, kredi kartı ile de çeşitli hizmetler sunmaktadır. Alışveriş, taksitli alışveriş ve nakit avans gibi hizmetlerden yararlanabileceğiniz gibi internetten alışveriş de yapabilirsiniz. Kimi zaman kredi kartı kullanıcılarının sahip olduğu limit, harcamalarına yeterli gelmemektedir. Bu sebepten dolayı insanlar Ziraat Maximum kredi kartı limiti arttırma talebinde bulunabilmektedirler.

Ziraat Maximum Kredi Kartı Limit Arttırma Başvuru Kanalları

Eğer limit arttırma talebiniz 5000 TL’ye kadarsa bunu bulunduğunuz yerdeki herhangi bir Ziraat Bankası ATM’sinden yapabilirsiniz. Aynı zamanda internet bankacılığı sistemi ile de limit attırma talebinde bulunabilirsiniz. Tabii ki internet kullanımının bu denli yaygınlaşması bankacılık işlemlerindeki pratikliği de arttırmakta ve insanlar birçok işini internet aracılığı ile yapmaktadırlar. Son olarak mobil bankacılık hizmetinden de yararlanarak bu talebinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Eğer limit arttırma talebiniz 5000 TL ve üzeri ise bunu sadece bankaların ait olduğu şubeler sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede sahip olduğunuz kredi kartının limitini arttırarak nakit paraya ihtiyaç duymadan alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Ziraat Maximum kredi kartı limit arttırma talebinde bulunmak için Ziraat Bankası Çağrı Merkezi’ni de arayabilirsiniz. Ayrıca SMS atarak da kart limit arttırım talebinde bulunulabilir. Bunun için LIMIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kartın son 6 hanesi, talep edilen limit miktarı ve aylık gelir aralarında boşluk bırakılarak yazılır ve 4757’ye SMS gönderilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.