İş Bankası Esnafa Destek Kredisi

İş Bankası Esnafa Destek Kredisi

0 32

Esnaf ve sanatkarları yalnız bırakmayan İş Bankası yaptığı yeni kredi kampanyalarıyla ihtiyaç sahiplerine uygun olanaklar sunuyor. Kampanya dahilinde kullanabileceğiniz Nakde ihtiyaç duyuyor ve uygun ödeme koşullarına ihtiyaç duyuyorsanız kefilsiz kredi veren İş Bankası’nın KOBİ müşterilerine 48 aya varan taksitli kredisinden faydalanabilirsiniz. Esnafa Destek Kredisi ile müşterilerine eşit taksitli ödeme olanağının yanı sıra ilk 3 ay ödeme yapmadan 150 bin TL’ye kadar kredi kullanabileceksiniz.

Belli aralıklarla KOBİ’lere destek olan ve verdiği destekle küçük işletmelerin nakit ihtiyaçlarını karşılayan İş Bankası ihtiyaç sahiplerine çözüm odaklı yaklaşıyor. Kendi iş yerinizi kurmak ya da iş yerinizi daha ileriye taşımak istediğinizde başvurabileceğiniz kredi kampanyasından yararlanabilmek için size en yakın İş Bankası şubelerine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Gereken kredi limitini henüz belirlemediyseniz esnaf kredisi kampanyasından yararlanmak için İş Bankası şubelerine gittiğinizde müşteri danışmanları bu konuda da sizlere yardımcı olmaktadır. Yapmanız gereken yalnızca başvuru için gerekli belgelerle bankalara gitmek ve ihtiyacınızı uygun ödeme koşulları dahilinde kredinizi kullanma talebinde bulunmaktır.

KOBİ kredisi İş Bankası’nda uygun faiz oranlarıyla esnafları yalnız bırakmıyor. İhtiyaçlarınızı gidermek için İş Bankası’nın müşterilerine sunduğu Esnafa Destek Kredisi’nden bilgi almak için, bankanın uzman danışmanlarından yararlanabilirsiniz. İhtiyacınız olan tutarı bildirdikten sonra sizden istenilen belgelerle yaptığınız başvuru, değerlendirme sürecine alınacaktır. Vade istediğiniz ve kredi tutarı göz önüne alındıktan sonra gelir değerlendirmesi yapılacak ve tarafınıza olumlu olumsuz yanıt verilecektir.

Esnafa Destek Kredisi Başvuru Evrakları
Kefilsiz kredi veren bankalardan İş Bankası’nın esnaflardan istediği belgelerin başında mali verilerinizi gösteren bilanço evrakları, mali tablo ve gelir belgesi, işletmenizin Ticaret Sicil Gazetesi kayıt örneği gelmektedir. Bunun yanı sıra ikametkah belgesinizi de yanınızda bulundurmalısınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.