Kefilsiz Kolay İhtiyaç Kredisi

Kefilsiz Kolay İhtiyaç Kredisi

0 35

 

Hayalini kurduğunuz her ne varsa kefilsiz ve kolaylıkla kullanabildiğiniz kredilerle gerçekleştirmeniz mümkün. İhtiyaç kredileri tüketiciler için uygun faiz oranlarında hazırlanmaktadır. İhtiyacı karşılamaya yönelik bir kredi türü olduğundan bankalar müşterilerine çeşitli isimlerle bu kredileri kullandırıyor. Her ihtiyaç kredisinin faiz oranları değişkenlik gösteriyor. Eğitim kredileri öğrencilerin eğitimlerini sürdürmelerinde yanlarında olurken, tatile çıkmak isteyenler de kredi kullanabiliyor.

Türkiye İş Bankası
Türkiye İş Bankası kredi başvurularını şubeler, internet sitesi, İşCep, telefon bankacılığı gibi çeşitli kanallardan yapmanıza olanak vermektedir. Kefilsiz kredi kullandıran İş Bankası’nda ihtiyaç kredisi kullanmanın çeşitli yolları vardır. Bunlardan biri olan anında kredi için bankaya cep telefonunuzdan SMS atarak başvuru yapabilirsiniz. Bunun için büyük harflerle nakit yazdıktan sonra aralarında boşluk bırakarak TC Kimlik numaranızı, ihtiyaç duyduğunuz kredi tutarını ve aylık gelirinizi de belirterek 4402’ye mesaj atabilirsiniz. Yaptığınız başvuru en kısa sürede değerlendirilir ve SMS ile bilgilendirilirsiniz. Anında kredi başvurusunu bankamatiklerden de yapabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası müşterilerine Anında kredi kampanyasıyla evraksız kredi kullandıran bir bankadır. Bu nedenle bankanın müşterileri kolaylıkla nakit ihtiyaçlarını gidermekte ve bankaya gitmeden parasını hesabından çekebilmektedir.

Yapı Kredi Bankası
Uygun geri ödeme koşullarıyla müşterilerinin her ihtiyacı olduğunda yanında olan Yapı Kredi ihtiyaç kredilerini yüzde 1.25’den başlayan faizle sunuyor. Kullanmak istediğiniz krediye başvuru yapmak için şubelere gitmenize de gerek yok. Eğer Yapı Kredi bankasının mevcut müşterisi iseniz bankanın internet ya da mobil şubesini kullanarak anında krediye başvurabilirsiniz. Hafta sonu da dahil olmak üzere her an başvuru yapabilir ve hesabınızdan paranızı aynı gün çekersiniz. Yapı Kredi müşterisi olmayanlar da şubelere gitmeden başvuruyu internet sitesi üzerinden yapabilirler. Ancak mevcutta paranın aktarılacağı bir hesapları olmayacağından onaylanan kredilerini şubeden çekebilirler.

Akbank
Akbank her müşterisine özel ödeme planına sahip kredilerle hizmet veriyor. Düğün, tatil ve eşyalarınızı yenilemek istediğinizde tüm masrafları kolaylıkla karşılayabilin diye Akbank uygun faiz ve uzun vadelerle krediler sunmaktadır. Kredi veren bankalardan Akbank müşterisi iseniz kendinizi özel hissedebilirsiniz çünkü banka personelleriyle bunu sizlere her zaman hissettirecektir. Akbank kredisinden yararlanmak için internet sitesini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda cep telefonunuzdan SMS atabilir, Akbank şubelerine uğrayabilirsiniz.

OdeaBank

Odeabank müşterileri günde yalnızca 3 TL ödeyerek ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler. 3000-1000 TL aralığında alacağınız krediler için 48 aya kadar vade seçenekleri bulunmaktadır. Nakit Hazır kredisini kullanmak için yapmanız gereken büyük harflerle Nakit yazmak ve ardından boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazdıktan sonra 8444’e göndermektir. Başvuru için internet şubesi ya da mobil şubesini de kullanabilirsiniz. Yalnızca nüfus cüzdanınızla şubelerden de kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

Belirtilen tüm banka kredileri bilgilerinde değişiklik yapılması bankanın kontrolündedir. Yapacağınız kredi başvuruları öncelikle değerlendirmeye alınır ve tarafınıza olumlu, olumsuz yanıt verilir. Alacağınız yanıt olumlu olduğunda anında kredi olanakları sunan bankalar sayesinde, paranız anında hesabınıza yatar. Bu sayede bankaya gitmeden ve herhangi bir evrak göstermeden kredinizi kullanmış olursunuz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.